Uśmiechnięta Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska weźmie udział w reality show?

Uśmiechnięta Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska była ostatnio gościem programu "Hell's Kitchen". Gwiazda pojawiła się w programie z mamą i bratem. Uczestnicy show są pod stałą obserwacją kamer - w domu i restauracji, w której pracują. Czy Agnieszka Kaczorowska, gwiazda show “Taniec z gwiazdami”, mogłaby wziąć w show "Hell's Kitchen", w którym uczestnicy są pod stałą obserwacją?
 

Agnieszka Kaczorowska w Hell's Kitchen

“Nie mogłabym aż tak pozbawić się prywatności, aby być podglądaną 24 godziny na dobę. Dlatego nie mam snapchata :) A zupełnie na poważnie, każdy potrzebuje swojej przestrzeni, czasem samotności i nawet na krótki okres czasu, nawet gdyby było to związane z moja pasją, chyba bym się nie zdecydowała”, powiedziała nam Agnieszka Kaczorowska.

Nie zobaczymy zatem Agnieszki Kaczorowskiej w żadnym reality-show. Jak wypadła Agnieszka w polsatowskim programie Polsatu? Czy smakowały jej potrawy przyrządzone przez uczestników? Przekonacie się już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen" we wtorek o 20:05 w Polsacie.


Agnieszka Kaczorowska z mamą i bratem:


Agnieszka Kaczorowska z rodziną w Hell's KitchenAgnieszka Kaczorowska z mamą i bratem w Hell's KitchenAgnieszka Kaczorowska w Hell's Kitchen

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34