Agnieszka Kaczorowska pokazała, jakie dekoracje wybrała do pokoiku dziecięcego. Gwiazda serialu "Klan" podczas relacji na InstaStories pochwaliła się królestwem dla drugiej córeczki, która już wkrótce pojawi się na świecie. Aktorka przygotowuje się do narodzin Gabrysi! Zobaczcie sami, jak będzie wyglądać pokój dziewczynki. Agnieszka Kaczorowska postawiła na klasyczne połączenie bieli i różu?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój dla dziecka

Gwiazda "Klanu" już od 26 lipca 2019 roku spełnia się w roli mamy- właśnie wtedy Agnieszka Kaczorowska urodziła pierwsze dziecko, córkę Emilię. Dziś dziewczynka ma już blisko dwa latka, a wkrótce zostanie również starszą siostrą. Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień urodzi drugie dziecko.

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że spodziewa się drugiej dziewczynki, dla której wybrała imię Gabrysia.

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska w swoim wpisie na Instagramie zdradziła, że tuż przed narodzinami pierwszego dziecka miała już wszystko przygotowane, a teraz kiedy jest w drugiej ciąży sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz także

2 lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik, ciuszki wyprane i wyprasowane, wszystkie elementy wyprawki gotowe i oczekujące…???? Nawet fotelik już jeździł w aucie! ????

Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.???? Także Gabi, nie spiesz się, bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.????????????????????????- napisała ostatnio gwiazda.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Kaczorowska postanowiła nadrobić zaległości i razem z mężem szykuje pokoik dla drugiego dziecka.

Instagram @agakaczor

Jak widać, Agnieszka Kaczorowska zrezygnowała z klasycznego połączenia bieli i różu i postawiła na naturalne kolory. Gwiazda "Klanu" wybrała duże naklejki z leśnym motywem.

Będzie dziko - wyznała Agnieszka Kaczorowska.

Fajnie?

Zobacz także: Mąż Agnieszki Kaczorowskiej stanął w obronie ukochanej, a fani zmiękli? "Klasa"

Instagram @agakaczor
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama