Agnieszka Kaczorowska
Instagram/agakaczor/
Newsy

Agnieszka Kaczorowska szczerze o życiu intymnym: "Nie mam w sobie blokad"! 

Z tej strony Bożenki z "Klanu" nie znaliście... W najnowszym wywiadzie Agnieszka Kaczorowska opowiedziała naprawdę dużo o tym, o czym na ogół głośno się nie rozmawia.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o seksie, otwartości w łóżku, roli kochanki... Tancerka i aktorka chyba nigdy dotąd aż tak się nie otworzyła.  W najnowszym wywiadzie gwiazda serialu "Klan" opowiedziała o roli matki, o tym jak to jest być Bożenką z "Klanu", ale nie tylko... Zdradziła naprawdę wiele na temat swojego życia intymnego. Zobaczcie sami.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska o życiu intymnym

Agnieszka Kaczorowska to jedna z tych gwiazd, których losy Polacy śledzą niemal całe jej życie. Od dziecka oglądaliśmy ją jako Bożenkę w "Klanie", potem śledziliśmy jej taneczne dokonania na parkietach zawodowych oraz w "Tańcu z gwiazdami". Widzieliśmy, jak dojrzewała i jak zmieniał się jej wygląd. W końcu byliśmy świadkami, jak się ustatkowała. Dziś niemal 30-letnia gwiazda jest żoną Macieja Peli i mamą dwóch dziewczynek - Emilki i Gabrysi. A do tego aktywną bizneswoman i kobietą pełną nowych pomysłów i projektów. Wszystkie te aspekty życia fani Agnieszki poznali dość dobrze, jak dotąd niewiele jednak mówiła o swoim życiu intymnym. Aż do teraz...

Agnieszka Kaczorowska była gościem podcastu "Jak mi dobrze w Show Biznesie", gdzie w długiej rozmowie z prowadzącymi Mariką i Bastkiem dużo czasu poświęciła seksowi i relacjom damsko-męskim. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie brzucha po dwóch porodach! 

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie
Instagram/@agakaczor

Jak mówiła, z mężem łączy ją bardzo silna więź. I duże zaufanie - mają jedno konto, wszystkie sprawy omawiają wspólnie, nie mają przed sobą tajemnic. Również w sferze intymnej. 

- My jesteśmy bardzo spontaniczni. My niczego przed sobą nie udajemy. Kiedy tylko mam się ochotę poprzytulać, pobawić, cokolwiek... Czy jest godzina 20, czy jakakolwiek inna pora... Czy to jest dom, czy to jest gdzie indziej... Czy mam ułożone włosy czy nie, czy jestem w dresie. Totalną wolność oboje z Maćkiem na to mamy. Lubimy tą spontaniczność, lubimy iść za ciosem, za sercem - mówiła Kaczorowska.

Prowadzący podcast pytali ją m.in. jak pogodzić seks i dzieci. Agnieszka wyznała, że ciężko by było dopasowywać plany, w tym również takie, do aktywności dzieci. Poza tym ona lubi spontaniczność i całe ich życie jest dość elastyczne. 

- Wiele rzeczy nie jest w żadnej rutynie, każdy dzień wygląda trochę inaczej. Ja nie lubię rutyny. Jeśli miałabym się umawiać na przytulanie z mężem, to obawiam się, że nie miałabym co środę na przykład tej energii. 

Zobacz także: Maciek Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej: "Kocham moje nieprawdziwe życie"

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska
@maciek.pela, Instagram

Jak wyznała, bardzo się bali, jak będzie wyglądała sfera seksualna po porodzie. Nawet nie chcieli początkowo, by Maciej był na sali porodowej. W ciąży jednak zrozumieli, że to nie będzie miało na nich wpływu. Tu padło naprawdę piękne wyznanie.

- To jest takie cudowne, że on widzi i dotyka mnie tak samo, jak na początku, a przeszliśmy dwa wspólne porody. A są to bardzo intymne sytuacje, inne... On, jako mężczyzna widzi mnie w takich sytuacjach. Świadczy to o prawdziwej miłości i prawdziwej męskości również. Niezależnie od tego jak wyglądałam i się zachowywałam przy porodzie i on to wszystko widział, w dniu dzisiejszym jest w stanie patrzeć na mnie i dotykać mnie dokładnie tak samo jak na początku naszego związku - mówiła Kaczorowska.  

A czy poród coś zmienił w sferze intymnej? Jak mówi prowadzącym "Jak mi dobrze w Show Biznesie", nie zauważyła wielu zmian. 

- Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. Uwielbiam to w naszej sferze życia, że za każdym razem jest trochę inaczej - wyznała. 

I dodała, że zawsze była dosyć pewna siebie w tej sferze życia.

- Słyszałem, że właśnie tancerki są dobre w łóżku - wtrącił prowadzący.

- Taki mit chodzi w męskiej części społeczeństwa. Wydaje mi się, że nie chodzi tylko o tancerki, ale osoby, które pracują ciałem. Są pewniejsze swojego ciała. To ciało jest takie skoordynowane i sobie lepiej radzi - wytłumaczyła. 

A co powinna mieć w sobie dobra kochanka? Jej zdaniem to podążanie za potrzebami tak swoimi, jak i mężczyzny. A do tego otwartość i brak blokad. Ale oparta na ważnej rzeczy:

- Za każdym razem jest jakaś nowość, coś wprowadzamy fajnego. Ale też gotowość na wszystko. Nie zamykam się, nie mam w sobie jakichś blokad. Bo nie wypada, bo boję się... Gotowość na wszystko i otwartość na wszystko jest super. Taka wierność, że jestem ja i Maciek i tu się wszystko zamyka, kropka. I tak do końca życia, to taki fundament związku, relacji, seksualności i tego bycia świetną kochanką. To jest taka baza, która daje zaufanie i wtedy możesz się otworzyć na wszystko - mówiła autorom podcastu. 

Tylko pozazdrościć tak silnej relacji i zaufania. I życzyć, by rzeczywiście było tak zawsze.

Agnieszka Kaczorowska z mężem Maćkiem Pelą
Instagram/agakaczor/

 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Marek Podolczyński
Newsy
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela "żyją na pokaz"? "Mnie się obrywa za wszystko" - mówi gwiazda
Instagramowe życie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża Macieja przypomina bajkę – zawsze uśmiechnięci, przytuleni. Internauci zarzucają im, że celowo zakłamują rzeczywistość. Czy tak jest naprawdę?

Poznali się podczas… rozmowy kwalifikacyjnej, gdy ona szukała trenerów do swojej szkoły tańca. Po zaledwie dwóch tygodniach związku Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wiedzieli, że założą rodzinę. I tak się stało. W 2018 roku wzięli ślub w Toskanii, a dziś wychowują dwie córki: 3-letnią Emilkę i roczną Gabrysię. Małżeństwem są od czterech lat, a mimo to nadal zachowują się tak, jakby dopiero się w sobie zakochali. Na Instagramie stale pozują objęci, uśmiechnięci, co... irytuje wiele osób. Z tego powodu na Agnieszkę i jej męża wylewa się hejt. Internauci oskarżają ich o zakłamywanie rzeczywistości i pokazywanie życia innym, niż jest w rzeczywistości. Pelowie świadomie zdecydowali się żyć "we własnej bajce". Dlaczego? To zdradzili w rozmowie z "Party"! Agnieszka Kaczorowska-Pela nie radzi sobie z hejtem? Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z niewielu gwiazd, która jest krytykowana niemal za wszystko! "Obrywa" za swoje "kontrowersyjne" poglądy, odważne wyrażanie własnego zdania, a nawet za... publikowanie rodzinnych zdjęć z mężem oraz córkami: Emilką i Gabrysią. Aktorka przyznaje, że kiedyś nie radziła sobie z hejtem, dlatego zdarzało jej się płakać z bezsilności. Czy dziś jest podobnie?  – Mnie się obrywa za wszystko! Nawet za to, że zrobiliśmy rodzinną sesję nad morzem ilustrującą ten wywiad. Temat hejtu jest mi bliski od lat. Ludzie zawsze będą gadać i nigdy nie dogodzisz każdemu. W życiu chodzi o to, by żyć po swojemu, w zgodzie z własnymi wartościami i w rezultacie… szczęśliwie - mówi w wywiadzie dla "Party". Agnieszka i Maciej choć mają dopiero po 30 lat, swoimi poglądami różnią się od wielu rówieśników. Dla obojga priorytetem jest dom i rodzina, a szczęście swoich córek stawiają...

Agnieszka Kaczorowska w stylizacji za 4,5 tysiąca złotych
Newsy
Takich zdjęć córki Agnieszka Kaczorowska jeszcze nie pokazała! Gabrysia jest podobna do mamy?
Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła serią zdjęć z najmłodszą córką. Gabrysia bardzo rzadko pojawia się na instagramowym profilu swojej mamy! Tylko spójrzcie, do kogo jest podobna...

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że udaje jej się dzielić pracę zawodową z macierzyństwem i przy okazji mnóstwo czasu poświęca swoim córkom. Gwiazda serialu "Klan" i jej mąż Maciej Pela po narodzinach pierwszej córki podjęli decyzję, by nie publikować w mediach społecznościowych twarzy dziecka i tak samo wygląda sytuacja w przypadku drugiej córki. Ale Agnieszka Kaczorowska zrobiła wyjątek i pokazała urocze zdjęcia z Gabrysią! Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcia najmłodszej córki Agnieszka Kaczorowska w 2021 roku po raz drugi została mamą - na świat przyszła Gabriela, a uroczym pokojem dla drugiego dziecka gwiazdy chwaliła się jeszcze przed narodzinami. Aktorka chroni prywatność swojej rodziny, ale od czasu do czasu na jej instagramowym profilu pojawia się starsza córka - Emilia. Tym razem gwiazda serialu "Klan" zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcia Gabrysi. Agnieszka Kaczorowska opublikowała relację z zabaw z młodszą córką. W wakacje Gabriela będzie świętowała roczek i jest uroczym dzieckiem, a kolor włosów ma identyczny jak mama. Sami spójrzcie! Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska szczerze o życiu intymnym: "Nie mam w sobie blokad"!  Na nowych zdjęciach widać, że mała Gabrysia wcale nie jest obsypana zabawkami, ale Agnieszka Kaczorowska wybiera dla dzieci takie, które wpływają na ich rozwój.  Agnieszka Kaczorowska, która dorastała na oczach Polaków jako serialowa Bożenka z serialu "Klan" dziś jest szczęśliwą żoną i mamą. Aktorka i tancerka nie ukrywa, że w tej roli odnalazła się idealnie i ma ogromne wsparcie w mężu, z którym tworzą naprawdę zgraną drużynę . 

Maciek Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej: Kocham moje nieprawdziwe życie
@agakaczor, Instagram
Newsy
Maciek Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej: "Kocham moje nieprawdziwe życie"
Maciek Pela zareagował na wpisy internautów na temat Agnieszki Kaczorowskiej! Mąż aktorki opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie.

Odkąd na początku czerwca Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie kontrowersyjny wpis o modzie na brzydotę, który wzburzył internautów, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Nawet ci, którzy dotychczas nie byli fanami i odbiorcami gwiazdy "Klanu" zaczęli zaglądać na jej media społecznościowe, a coraz więcej osób zarzucało aktorce, że wcale nie pokazuje prawdziwego życia. Pokazujesz wszystko w samych superlatywach np macierzyństwo, kobiety które Cię obserwują mogą mieć mega kompleksy że ich życie tak nie wygląda.... Zawsze masz na wszystko czas zawsze jesteś wypoczęta tak jakbyś nie potrzebowala pomocy od osób bliskich.... O to tutaj chodzi i dlatego jesteś krytykowana przez inne influencerki... Ja osobiście lubię Twoje storki itp ale fakt prawdy do końca nie pokazujesz - stwierdziła jedna z fanek. Choć Agnieszka Kaczorowska nie raz ostro odpowiadała internautom, teraz - po kolejnym zaskakującym nagraniu, które opublikowała - na temat "nieprawdziwego" życia przy boku gwiazdy postanowił wypowiedzieć się jej mąż - Maciek Pela. Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska ostro odpowiada internautom: "Tu jest MOJA prawda" Maciek Pela o życiu z Agnieszką Kaczorowską Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i urywkami z rodzinnego życia. Niektórym trudno jednak zapomnieć o jej wypowiedzi o "modzie na brzydotę" , a internauci zarzucają gwieździe, że idealizuje codzienność, a nawet macierzyństwo. Agnieszka Kaczorowska jednak twardo obstaje przy swoim twierdząc, że tak właśnie wygląda jej życie. Aktorka nie ukrywa, że jej droga do samoakceptacji wcale nie była prosta, a każdy kolejny wpis gwiazdy "Klanu" budzi spore emocje wśród internautów. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pokazała się w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik