Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córeczki! Emilka skończyła już miesiąc

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami - na świat przyszła ich córeczka Emilka. Para nie ukrywa, że był to najpiękniejszy moment jej życia. Agnieszka Kaczorowska od początku ciąży nie ukrywała swojej ekscytacji nowym stanem i gdy tylko w sylwestrową noc ogłosiła, że spodziewa się dziecka, natychmiast również założyła własny kanał w serwisie Youtube "Będę mamą", gdzie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ciąży. 

Teraz jednak, gdy została mamą, Agnieszka Kaczorowska w pełni skupiła się na swojej córeczce i nie jest już taka aktywna jak wcześniej. Wciąż chętnie relacjonuje swoje życie, ale dopiero teraz pochwaliła się nowym zdjęciem Emilki! Okazja była ku temu wyjątkowa, bo jej pociecha właśnie skończyła miesiąc!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie córki

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe rodzinne zdjęcie - możemy podziwiać na nim zarówno ja, jak i jej męża Macieja, a także oczywiście Emilkę, którą dumna mama trzyma w ramionach. Dziewczynka leży tyłem do obiektywu, więc nie widać jej twarzy. Tak jak już wcześniej zapowiadała Agnieszka Kaczorowska, na razie nie zdecyduje się na pokazanie Emilki publicznie. Tym samym poszła w ślady m.in. Anny Lewandowskiej czy Mariny, które również chronią prywatność swoich dzieci.

Agnieszka i Maciej wyglądają na bardzo szczęśliwych. NIc dziwnego, w końcu spełniło się ich wielkie marzenie. Można się domyślać, że Emilka całkowicie zmieniła ich życie i jest obecnie najważniejszą osobą w ich życiu. Zobaczcie, jak razem uroczo wyglądają: 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! 🥰 ...i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp 💪🏻🙈 . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp 🔥 W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni...😌❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! 💞 📷 @gniewkoglogowski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka i Maciej już od miesiąca są rodzicami.

Agnieszka Kaczorowska wyszła z córką ze szpitala

Para spełnia się w nowych rolach

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką w wózku
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40