Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek po porodzie! "Nie porównujcie się proszę do mnie"

Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiaty
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się płaskim brzuszkiem zaledwie kilka miesięcy po porodzie! Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat dokładnie 26 lipca. Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela zostali wówczas rodzicami małej Emilki. Od tamtej chwili minęły niecałe trzy miesiące, a młoda mama już zachwyca figurą!

Agnieszka opublikowała w sieci zdjęcia, na których dokładnie widać, że w ekspresowym tempie wróciła do formy po ciąży. Zobaczcie, co napisała o swoim brzuszku i z jakim apelem zwróciła się do swoich fanek!

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie długi wpis, w którym przyznała wróciła już do wagi sprzed ciąży i teraz jest zadowolona ze swojej figury. Gwiazda "Klanu" opublikowała również zdjecie na którym pochwaliła się płaskim brzuszkiem, a przy okazji zwróciła się do swoich fanek z prośbą, żeby się do niej nie porównywały. Dlaczego? 

Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! ☺️😉 Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami...
❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.💪🏻- napisała Agnieszka Kaczorowska. 

Młoda mama nie ukrywa jednak, że chociaż wróciła już do wagi sprzed ciąży, to jej ciało nie jest jeszcze idealne. 

Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (👉🏻patrz 2. zdjęcie)😂, ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów - czytamy na profilu aktorki i tancerki. 

Co ciekawe, okazuje się, że świetna figura to wcale nie zasługa ostrych treningów. Agnieszka Kaczorowska przyznała bowiem, że jeszcze nie zaczęła ćwiczyć! A jak udało się jej wrócić do formy? Młoda mama nie ukrywa, że z pewnością pomogło jej karmienie piersią, zdrowa dieta i dużo ruchu jeszcze w czasie ciąży. 

Zobaczcie CAŁY wpis Agnieszki Kaczorowskiej! Spójrzcie na jej brzuszek! 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w dzianinowej sukience Reserved. Wygląda jak od projektanta!

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek.

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek po ciąży
Instagram

Zobaczcie cały wpis młodej mamy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany...☺️ ________________ Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! ☺️😉 Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami... ❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.💪🏻 ❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (👉🏻patrz 2. zdjęcie)😂, ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć...Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.👌🏻 ❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.💃🏼 ❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka... No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.💪🏻 ❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.🙈 ❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy...❤️ ______________ I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! 😘

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48