Agnieszka Hyży pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem. Gwiazda Polsatu pojawiła się na planie dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" i zachwyciła swoim wyglądem. Agnieszka Hyży pozowała przed fotoreporterami w długiej cekinowej sukni z odważnym dekoltem. Kreacja podkreśliła naprawdę spory brzuszek gwiazdy! Zobaczcie zdjęcia z planu tanecznego show.

Reklama

Agnieszka Hyży pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem

Premiera najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W poniedziałek, 30 sierpnia, ruszyła dwunasta odsłona tanecznego show. Tym razem program prowadzą Paulina Sykut, Krzysztof Ibisz oraz nowa gwiazda Polsatu, Izabela Janachowska. Jakiś czas temu okazało się, że również w programie Kulisy "Tańca z Gwiazdami" dojdzie do zmiany prowadzących. Do tej pory program emitowany w Polsat Cafe prowadziła Agnieszka Hyży, jednak w dwunastej edycji zastąpili ją Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski.

Agnieszki Hyży nie zabrakło jednak w premierowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" i pojawiła się również w kulisach programu w Polsat Cafe.

Pawel Wodzynski/East News

Agnieszka Hyży zaledwie kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

(...) Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu ????????- napisała na Instagramie.

Teraz gwiazda Polsatu z dumą prezentuje duży brzuszek, a podczas emisji pierwszego odcinka kulis "Tańca z Gwiazdami" poinformowała widzów, że pozostałe odcinki będzie oglądać już przed telewizorem.

Zobacz także

Uciekam przed telewizory. Państwa zachęcam, żebyście zostali z nami. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia- mówiła do nowych prowadzących kulisy tanecznego show Polsatu.

TRICOLORS/EAST NEWS

Agnieszka Hyży wyglądała pięknie w białej sukni, która podreśliła jej brzuszek.

Widać, że narodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami!

Reklama

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę, ale i tak skradła show! "Ozdoba programu"

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama