Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News

Agnieszka Chylińska w poruszającym wpisie: "Od 16 lat razem. Mój Anioł Stróż". O kim mówi? 

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News

Agnieszka Chylińska nie raz otwierała się przed swoimi fanami, opowiadając o swoich trudnych życiowych doświadczeniach. Artystka zamieściła ostatnio dwa wpisy, które bardzo poruszyły fanów. Agnieszka wspomina sytuacje sprzed lat, kiedy wielokrotnie zaczynała wszystko "od początku". Choć jak mówi, nie było jej łatwo, nie straciła wiary w ludzi, a przez te wszystkie lata miała przy sobie wyjątkową osobę!

Agnieszka Chylińska wspomina dawne czasy: "Wiele razy zaczynałam wszystko od początku"

Agnieszka Chylińska mówi wprost o swojej przeszłości, kłopotach w relacjach i z wiarą w samą siebie. Wokalistka przyznała, że cierpiała na depresję i przez długi czas szukała miejsca w życiu, żeby poczuć się szczęśliwą. 

Ostatnie dni są przepełnione dla gwiazdy wdzięcznością i wspominaniem dawnych czasów. Artystka zamieściła swoje własne zdjęcie, sprzed 20 lat. Jak mówi, jest to ujęcie jej samej w czasie, gdy kolejny raz zaczynała na nowo:

Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. (...) Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń, tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO *UPIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowiłam znowu zacząć wszystko od nowa - wspomina Agnieszka. 

Dla gwiazdy nowy początek nadszedł niedługo później. Poznała swojego przyszłego męża i została mamą trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Przez ten czas w jej życiu nie brakowało zawirowań, zawodowych sukcesów i prywatnych niepowodzeń. Gwiazda na swoim Instagramie wspomniała, że jest jedna osoba, na której zawsze może polegać: 

Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy - zaczyna wzruszona Agnieszka. 

Jak zaznaczyła, jej agentka Joanna jest z nią nie tylko wtedy, gdy jej życie jest usłane różami:

Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub "nie przynosiłam dochodów." W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia.

Agnieszka tym osobistym wpisem wzruszyła swoich fanów, którzy są zachwyceni jej szczerością i otwartością. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy na temat przyjaźni:

Takie niesezonowe przyjaźnie to rzadkość w dzisiejszym świecie... gratuluję kogoś, kto jest tyle lat z Tobą kochana pomimo ze czasem jest średnio... ❤️👏❤️

Taka managerka to skarb❤️😍

Bądź zawsze taka mądra i piękna..jesteś sobą

Też wzruszyliście się pięknym wpisem Agnieszki?

Zobacz także: Agnieszka Chylińska przerwała milczenie! Jej słowa o niepełnosprawnych dzieciach wstrząsają

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie sprzed dwudziestu lat, gdy zaczynała po raz kolejny w życiu "od początku"

Agnieszka Chylińska kiedyś
Instagram

Aga podziękowała swojej kochanej agentce, która okazała się być jej najwierniejszą przyjaciółką. 

Agnieszka Chylińsk menagerka
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48