Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy

Agnieszka Chylińska pierwszy raz o swoim "wyjątkowym" dziecku! Rozpłakała się podczas wywiadu

Agnieszka Chylińska pierwszy raz o swoim "wyjątkowym" dziecku! Rozpłakała się podczas wywiadu

Agnieszka Chylińska wydała swoją szóstą książkę dla dzieci "Giler, trampolina i reszta świata". Podczas rozmowy z Marcinem Prokopem o swoim najnowszym dziele wokalistka otworzyła się i udzieliła szczerego i bardzo emocjonalnego wywiadu. Najwyraźniej sama nie spodziewała się, że sprawy przybiorą taki obrót i na koniec rozmowy rozpłakała się. Gwiazda zdecydowała się skomentować ten wywiad i napisała do fanów wzruszający list, który opublikowała na Instagramie. Zobaczcie, co napisała i dlaczego emocje wygrały!

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Agnieszka Chylińska wyjaśnia dlaczego wzruszyła się podczas wywiadu!

Agnieszka Chylińska po wywiadzie zamiast zdjęcia promującego książkę dodała fotografię własnoręcznie napisanego listu do fanów. W opisie napisała:

Popularność nie odkleja mnie od trosk...
Dla wszystkich, którzy bez skargi i marudzenia dźwigają swoje małe i duże troski ♥️♥️♥️ - napisała na Instagramie gwiazda.

We wzruszającym liście gwiazda napisała, że już wielokrotnie rozmawiała przed kamerami z Marcinem Prokopem, którego zna doskonale, ale tym razem w wywiadzie zdecydowała się poruszyć sprawy trudne, wiążące się z powrotem do jej burzliwej przeszłości i aktualne, kiedy mówi o swoich dzieciach:

To miał być wywiad o mojej najnowszej książce pt. "Giler, trampolina i reszta świata". Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami. To miał być kolejny nasz wywiad… ale nie wyszło… Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież po to napisałam tę książkę, bo powiedzieć Wam więcej… Również o sobie i o moim byciu mamą wyjątkowo "WYJĄTKOWEGO" dziecka… Długo trzymane w sobie słowa i emocje "nie na sprzedaż" wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się… Nie umiałam "PROFESJONALNIE"

Agnieszka Chylińska zdecydowała się też zadedykować tę rozmowę osobom, które na co dzień opiekują się innymi:

Podarowuję Wam tę rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża… To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż… Wasza Aga

Co Agnieszka Chylińska zdradziła podczas rozmowy o swojej książce?

Gwiazda przyznała, że cała jej twórczość zarówno muzyczna, jak i pisarska opiera się na jej własnych doświadczeniach. Przypomniała burzliwy okres, kiedy była gwiazdą zespołu O.N.A i przyznała, że niczego w swoim życiu nie żałuje, bo zawsze potrafiła ze swoich doświadczeń wyciągnąć coś dobrego.

Najpierw był ten rock&roll i wszystko było takie nerwowe, ale zawsze miałam taką zasadę, aby mówić o sobie. Pisać o sobie. Nawet jeśli konsekwencje tego będą ciężkie. Pamiętasz mroczne czasy O.N.A kiedy nie było dnia, żeby nie było afery ze mną. To też był czas, kiedy ja chciałam, aby ludzie wiedzieli, że to jest o mnie. - powiedziała w wywiadzie dla Onet.pl Agnieszka Chylińska.

Teraz kiedy jest mamą wiele się nauczyła, a jej życie bardzo się zmieniło:

Są tematy, których nie chce poruszać. Chcę przygotować czytelnika na to, że chce powiedzieć coś więcej. To nie jest opowieść tylko o rodzinie, ja chcę przekazać taką myśl, że ja znam życie. To, że jestem popularna nie odkleja mnie od trosk. (…)Ja nigdy nie potrafiłam być gwiazdą na piedestale. (…) Jedyne, co postanowiłam zakładając rodzinę, to że nie pokazuję się na czerwonym dywanie z dziećmi, z mężem. Nie szafuję życiem prywatnym.

Na koniec gwiazda przyznała, że nadal się miota w życiu, ma mnóstwo marzeń, ale stara się w tym wszystkim być stabilna. 

Miotam się, ale jestem. Jednak robię tą podobno świetną pomidorową i ja... wiesz, jednak przybijam piątkę z dziećmi. Jestem! 

Potem ze wzruszenia popłynęły łzy...

 

Agnieszka Chylińska, jurorka Mam Talent
Mat. prasowe

Wokalistka wydała właśnie swoją szóstą książkę dla dzieci "Giler, trampolina i reszta świata".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Giler, trampolina i reszta świata ❤️🎄

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska
Newsy
Agnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!
Agnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

Agnieszka Chylińska jest utalentowaną osobą. Ona jest głosem pokolenia. Trochę krzyczy, więc to jest głos dość chrapliwy, brutalny. Ale i świat jest brutalny i chrapliwy. Zależy, kto czego oczekuje od muzyki. Każdy ma swój własny gust - tak o Agnieszce Chylińskiej kilka lat temu w jednym z wywiadów mówił Grzegorz Markowski, lider Perfectu. Wiele się zmieniło, ale jedno nie - być może Agnieszka nie jest już głosem pokolenia, ale stała się ikoną, która świętuje 25-lecie na polskiej scenie muzycznej. Sama o sobie śpiewa, że jest "królową łez, królową strat", my możemy zaintonować, że jest "królową zmian". Nikt na polskiej scenie nie przeszedł tak wielkiej metamorfozy jak ona! Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata królowa polskiego rocka - Agnieszka Chylińska ! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska świętuje urodziny! Na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż?

Agnieszka Chylińska w niebieskiej koszulce z żółtym napisem OK!
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!"
Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!"

Agnieszka Chylińska postanowiła zabrać głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Piosenkarka opublikowała poruszające nagranie, w którym odniosła się do tego, co właśnie się stało oraz do tego jak naprawdę wygląda życie z chorymi dziećmi... na jej własnym przykładzie. Agnieszka ma troje dzieci : Ryszarda (2006), Esterę (2010) oraz Krystynę (2013), z czego dwójka to "dzieciaki szczególnej troski". Zobacz także:  Gwiazdy komentują decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Nie ukrywają oburzenia! Agnieszka Chylińska bardzo rzadko i zdawkowo mówi o swoim życiu prywatnym, w tym o swoich dzieciach. Tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. Opowiedziała o tym, jak wygląda życie z dzieckiem, które wymaga "szczególnej troski". Co to znaczy? Chylińska nigdy nie mówiła o chorobie swoich dzieci, ale pisząc książkę "Giler, trampolina i reszta świata" powiedziała, że chciałaby  "opowiedzieć więcej o sobie i o byciu mamą "wyjątkowego" dziecka".  Bohater książki Chylińskiej ma autyzm: Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - powiedziała...

East News
Newsy
Ile Agnieszka Chylińska zarobiła na książkach dla dzieci?! To prawdziwa fortuna! Za chwilę premiera kolejnej!
Ile Agnieszka Chylińska zarobiła na książkach dla dzieci?! To prawdziwa fortuna! Za chwilę premiera kolejnej!

Lada dzień do księgarń trafi jej nowa powieść dla dzieci. Na poprzednich książkach gwiazda zarobiła już fortunę. Wiemy, ile! „Marzyłam o tym od dzieciństwa i cieszę się, że to marzenie spełniłam”. Tak mówiła Agnieszka Chylińska jesienią 2012 roku, gdy wydawała swoją pierwszą powieść „Zezia i Giler”. Pisanie ją wciągnęło, bo od chwili debiutu literackiego opublikowała już kolejne pięć tytułów dla dzieci. Najnowszy, „Giler, trampolina i reszta świata”, będzie mieć premierę 20 listopada. „To książka o tym, jak starać się żyć pogodnie pomimo trosk i problemów, których nie damy rady rozwiązać, a mimo to możemy nadal starać się być szczęśliwymi ludźmi”, mówi Agnieszka. Ile Agnieszka Chylińska zarobiła na książkach? Pisanie to dla niej nie tylko pasja, ale i źródło pokaźnych dochodów. Jak dowiedziało się „Party”, łączna sprzedaż jej wszystkich powieści to prawie 500 tys. egzemplarzy! " Chylińska ma gwiazdorską stawkę, więc mogła zarobić na nich nawet około 1,5 mln złotych – ocenia osoba z branży wydawniczej. A ta kwota będzie rosła, bo w przyszłym roku Agnieszka planuje wydać kolejną książkę, ale tym razem dla dorosłych. Do tej pory nie wiadomo, nad jakim tytułem pracuje gwiazda. Czy to będzie powieść? A może modny obecnie gatunek thriller lub powieść kryminalna? A może po prostu autobiografia? To wszystko jest pilnie strzeżoną tajemnicą i odpowiedź na pytanie, jaką książką Agnieszka nas zaskoczy poznamy dopiero w przyszłym roku. Sama gwiazda twierdzi, że pisanie dla dzieci przychodzi jej znacznie łatwiej. Nic dziwnego, prywatnie jest mamą trójki dzieci. Obecnie Agnieszka Chylińska przygotowuje się też do powrotu na scenę, by razem z fanami świętować 25-lecie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner