Agnieszka Chylińska jest związana z tym samym mężczyzną od wielu lat. Para doczekała się trójki pociech, które wspólnie wychowują. Agnieszka Chylińska i jej mąż 12 lat temu powiedzieli sobie "tak", a teraz okazuje się, że partner gwiazdy przygotował dla niej wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu.

Reklama

Agnieszka Chylińska zaskoczona podarunkiem od swojego partnera

Agnieszka Chylińska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Rozpoczęła swoją karierą jako wokalistka w zespole O.N.A następnie zdecydowała się na solową karierę. Od kilku lat zasiada również w fotelu jurorskim w "Mam talent". Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać swoimi metamorfozami, jednak artystka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że wokalistka od dwunastu lat jest w związku małżeńskim z Markiem, który nie pokazuje się w mediach. Małżeństwo wychowuje wspólnie trójkę dzieci: syna Ryszarda oraz dwie córki Esterę i Krystynę. Piosenkarka kieruje się zasadą, że w show-biznesie może być o niej głośno zawodowo, lecz strefa domowa jest chroniona i niedostępna dla mediów czy szerszej publiczności. Teraz jednak fani Agnieszki Chylińskiej dowiedzieli się, jaki prezent z okazji rocznicy ślubu otrzymała od męża!

VIPHOTO/East News

Według doniesień "Dobrego Tygodnia" mąż Agnieszki Chylińskiej postanowił przygotować dla niej niesamowity prezent z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu. Okazuje się, że Marek zorganizował wspólne wakacje na Florydzie, bez obecności dzieci, które w tym czasie będą u dziadków. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, ponieważ w Stanach Zjednoczonych mieszka mama artystki.

To dla niej najlepszy prezent na rocznicę ślubu. Dobrze się tam czuje. Jest bardziej anonimowa, może bez stresu chodzić po sklepach, restauracjach i czuć się znacznie swobodniej niż w Polsce - skomentował współpracownik Agnieszki Chylińskiej w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia"

Zobacz także: Agnieszka Chylińska w zaskakującym wyznaniu. Przed kamerami popłynęły łzy

ADAM NOCON/East News
East News
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama