Nadszedł czas na półfinał programu „Agent. Gwiazdy”! W dwunastym odcinku zaledwie 3 uczestników stanie przed kolejnymi wyzwaniami. Tym razem Agent będzie deptał po piętach bardziej niż kiedykolwiek… W show zostali tylko: Antek Królikowski, Macademian Girl i Hubert Urbański. Kto jest Agentem?

Reklama

Pierwsza konkurencja odbędzie się na przedmieściach Johannesburga. Uczestnicy będą mieli za zadanie odmierzyć 70 metrów krokami, odmierzyć 7 minut oraz odmierzyć 7-kilogramowy worek z piaskiem. Najwięcej zyska ten, który będzie najbliżej prawdy, ponieważ… w kolejnej konkurencji tylko jedna osoba nie otrzyma dodatkowego obciążenia podczas gry miejskiej!

Zobacz też: Hubert Urbański jest Agentem w Agent-Gwiazdy. Jest dowód!

Podczas drugiego zadania uczestnicy zostaną rozrzuceni w promieniu 3 km od miejsca docelowego, w którym będzie czekać na nich koperta z pieniędzmi. Każdy z nich otrzyma wskazówki oraz kopertę z pociętym zdjęciem przedstawiającym pomnik Nelsona Mandeli. To będzie ich cel! Na miejscu, na Nelson Mandela Square, w okolicy pomnika na warcie będzie stał chłopiec w mundurku skauta, który przekaże koperty pierwszemu uczestnikowi, który go zaczepi.

Zobacz także

Podczas ostatniej konkurencji półfinaliści wsiądą do pociągu w Pretorii. Spotkają tam osoby osoby, które będą zadawać im pytania na temat poprzednich konkurencji, uczestników, wydarzeń. Jeżeli odpowiedzą na wszystkie pytania poprawnie, otrzymają informację kto jest agentem. Na koniec wejdą do przedziału, gdzie w drewnianej skrzynce będą mogli odnaleźć kartkę z imieniem Agenta. Jeżeli odpowiedzi nie były poprawne znajdą tam inne imiona.

Kto jest agentem?

Nocą uczestnicy spotkają się na peronie z Kingą. Wówczas pierwsza osoba dowie się, że źle typowała Agenta albo gorzej odpowiedziała na pytania aniżeli drugi uczestnik. Ta osoba przegrała. Dwie pozostałe osoby to Agent i zwycięzca programu. Zagadka dotycząca Agenta zostanie jednak rozwiązana dopiero w kolejnym, finałowym odcinku!

ZOBACZ: TVN podjął decyzję w sprawie drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Program wróci na antenę?

Kto jest Agentem? Hubert Urbański?

Ons.pl

Macademian Girl?

Reklama

Czy Antek Królikowski?

Reklama
Reklama
Reklama