Agata Duda, Andrzej Duda
East News
1/5
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

 

O ile prezydent Andrzej Duda budzi liczne kontrowersje, o tyle jego żona, Agata Duda zbiera raczej pozytywne recenzje. Szczególnie jej styl - elegancki, wyważony i pełen dobrego smaku, może być inspiracją dla wielu Polek. Przykłady można mnożyć. Nam przypadła do gustu jej ostatnia stylizacja z Łotwy.

Pierwsza dama stawia zazwyczaj na dopasowane sukienki oraz marynarki. ITo bardzo bezpieczne zestawienia. Podczas ostatniej wizyty z mężem na Łotwie, zaprezentowała się w stylowym, beżowym garniturze i... znów  zachwyciła!

 

Polecamy: Victoria Beckham ubiera Melanię Trump! Zobaczcie kreację pierwszej damy z wizyty w Londynie!

2/5
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

 

Agata Duda podczas wizyty na Łotwie zaprezentowała się w beżowym garniturze: perfekcyjnie skrojonych spodniach oraz dwurzędowej marynarce z czarnymi guzikami. Założyła do niego czarne buty na niskim obcasie i postawiła na czarną, elegancką kopertówkę. Efekt? Na plus!

3/5
Agata Duda w garniturze w kwiaty
ONS

 

Warto wspomnieć także o niedawnej stylizacji Agaty Dudy, którą zaskoczyła wiele osób. Podczas uroczystego czytania "Przedwiośnia" w Ogrodzie Saskim, zaprezentowała się w kwiecistym garniturze, którego nie powstydziłaby się sama Melania Trump!

Agata Duda w garniturze w kwiaty
ONS
ONS

4/5
Agata Duda w białej stylizacji świętuje Dzień Flagi
East News

W patriotycznym zestawie Pierwsza Dama również prezentuje się znakomicie :)

5/5
Agata Duda
East News

Lubicie styl żony Prezydenta Andrzeja Dudy?

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda