Melania Trump na wizycie w Londynie Melania Trump na wizycie w Londynie Melania Trump na wizycie w Londynie Melania Trump na wizycie w Londynie
1/6

 

Donald i Melania Trump zakończyli właśnie szeroko komentowaną, czterodniową wizytę w Londynie. Ostatniego dnia pobytu pary prezydenckiej w stolicy WIelkiej Brytanii Melania Trump wystąpiła w kolorowej sukni zaprojektowanej przez Victorię Beckham.

 

Więcej: Donald i Melania Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II. Prezydent USA zaliczył wpadkę! Jaką?

 

Kreacja od Beckham nie jest jedym strojem od brytyjskiej marki, w którym Trump wystąpiła w Londynie. Poprzedniego dnia pierwsza dama miała na sobie kreację od Rolanda Moureta (który ostatnio jest jednym z chętnie wybieranych projektantów Meghan Markle). Choć na kolację w Blenheim Palace Trump wybrała francuską markę J Mendel, jej dobór strojów spotkał się z cieplejszym niż zazwyczaj odbiorem brytyjskich mediów.

 

Więcej: Melania Trump i Brigitte Macron zachwyciły na szczycie NATO. Jak wyglądała Małgorzata Tusk? ZDJĘCIA

 

Jak wyglądała? Ile kosztowała jej kreacja? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/6
Melania Trump na wizycie w Londynie
East News

 

Melania Trump – która na spotkanie z rozdzielonymi od rodziców dziećmi nielegalnych imigrantów założyła kurtkę z napisem „Tak naprawdę mnie to nie obchodzi, a ciebie?" – zadała szyku w kreacji od Victorii Beckham.

 

3/6
Melania Trump na wizycie w Londynie
East News

 

Ponieważ ubieranie pierwszej damy USA jest teraz ostatnią rzeczą jaką chciałby zrobić jakikolwiek projektant, warto wytłumaczyć Victorię Beckham. Ponieważ Biały Dom nie wydał oświadczenia z informacją, że to projektantka ubrała pierwszą damę, najprawdopodobniej Melania sama zakupiła tę kreację. Jej cena wynosi 7550 zł.

 

Kiedy Trump uprzednio pokazała się w projekcie Beckham, projektantka oficjalnie oświadczyła, że nie użyczyła jej stroju. Podobne oświadczenia wydały wówczas takie marki jak Tom Ford, Marc Jacobs, Zac Posen i Derek Lam.

 

4/6
Melania Trump na wizycie w Londynie
East News

 

W swojej pasiastej sukience od Beckham, Melania odwiedziła The Royal Hospital Chelsea, dom starości, w którym zamieszkują weterani z brytyjskiej armii. Pierwsza dama USA zagrała w bowls, czyli dyscyplinę sportu przypominającą curling polegającą na toczeniu spłaszczonych kul po trawniku.

 

5/6
Melania Trump na wizycie w Londynie
East News

 

W ramach ocieplania wizerunku, Melania przybiła piątkę jednemu z obecnych Chelsea Pensioners, tradycyjnie ubranych brytyjskich weteranów wojennych.

 

6/6
Melania Trump na wizycie w Londynie
East News

 

Państwo Trump nie zostali przyjęci zbyt ciepło przez Londyńczyków. W stolicy Wielkiej Brytanii odbyły się liczne protesty, a nad tłumem zgromadzonym na przylegającym do parlamentu Parliament Square dryfował olbrzymi balon w kształcie Donalda jako złego bobasa w pieluszce.

 

Więcej na temat Victoria Beckham Melania Trump