Agata Duda
East News

Agata Duda przekazała ważny element garderoby na zbiórkę WOŚP. Piękny gest pierwszej damy

Agata Duda
East News

Agata Duda i Andrzej Duda ponownie wsparli aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 28. finał odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku. Para prezydencka, podobnie jak w poprzednich latach, przekazała na ten cel elementy swojej garderoby. Co konkretnie będzie można wylicytować? 

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę! Dość chłodno...

Andrzej Duda i Agata Duda wspierają WOŚP

Para prezydencka od samego początku bardzo prężnie angażuje się w działalność charytatywną. Andrzej i Agata Dudowie wpierają również Jurka Owsiaka, oddając na licytacje cenne przedmioty, nierzadko takie, które tworzą ważną historię. Nie inaczej jest w tym roku. Prezydent oraz pierwsza dama ofiarowali elementy swojej garderoby. 

Kancelaria Prezydenta oficjalnie poinformowała, że w ramach aukcji tegorocznego finału WOŚP będzie można wylicytować wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta specjalnie przez Dorotę Goldpoint dla pierwszej damy na uroczystość związaną z intronizacją Cesarza Japonii. Biało-złota kreacja nawiązywała do kultury Japonii. Z kolei prezydent przekazał koszulkę, w której wziął udział w w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy.

Wesprzecie w tym roku zbiórkę 28. finału WOŚP, a może weźmiecie udział w licytacjach przekazanych przedmiotów? 

Zobacz także: Wpadka przed Pałacem Prezydenckim? Na czerwonym dywanie zabrakło miejsca dla księżnej

Para prezydencka co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Andrzej Duda i Agata Duda
Rafał Oleksiewicz

W tym roku Agata Duda przekazała żakardową suknię z intronizacji Cesarza Japonii, a Prezydent Andrzej Duda koszulkę z marszu Nordic Walking "Tak dla transplantacji". w którym wziął udział oraz pamiątkowe zdjęcie z tej imprezy.

Agata Duda z toczkiem na głowie
East News
 

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10