Party Stories
Agata Duda
East News
Newsy

Agata Duda przekazała ważny element garderoby na zbiórkę WOŚP. Piękny gest pierwszej damy

Agata Duda i Andrzej Duda wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała suknię z intronizacji Cesarza Japonii a Prezydent koszulkę oraz zdjęcie z Nordic Walkingu.

Agata Duda i Andrzej Duda ponownie wsparli aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 28. finał odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku. Para prezydencka, podobnie jak w poprzednich latach, przekazała na ten cel elementy swojej garderoby. Co konkretnie będzie można wylicytować? 

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę! Dość chłodno...

Agata Duda rzeczywiście zaliczyła wpadkę podczas pożegnania Trumpów? Ekspert nie ma wątpliwości...

Andrzej Duda i Agata Duda wspierają WOŚP

Para prezydencka od samego początku bardzo prężnie angażuje się w działalność charytatywną. Andrzej i Agata Dudowie wpierają również Jurka Owsiaka, oddając na licytacje cenne przedmioty, nierzadko takie, które tworzą ważną historię. Nie inaczej jest w tym roku. Prezydent oraz pierwsza dama ofiarowali elementy swojej garderoby. 

Kancelaria Prezydenta oficjalnie poinformowała, że w ramach aukcji tegorocznego finału WOŚP będzie można wylicytować wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta specjalnie przez Dorotę Goldpoint dla pierwszej damy na uroczystość związaną z intronizacją Cesarza Japonii. Biało-złota kreacja nawiązywała do kultury Japonii. Z kolei prezydent przekazał koszulkę, w której wziął udział w w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy.

Wesprzecie w tym roku zbiórkę 28. finału WOŚP, a może weźmiecie udział w licytacjach przekazanych przedmiotów? 

Zobacz także: Wpadka przed Pałacem Prezydenckim? Na czerwonym dywanie zabrakło miejsca dla księżnej

Para prezydencka co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Andrzej Duda i Agata Duda
Rafał Oleksiewicz

W tym roku Agata Duda przekazała żakardową suknię z intronizacji Cesarza Japonii, a Prezydent Andrzej Duda koszulkę z marszu Nordic Walking "Tak dla transplantacji". w którym wziął udział oraz pamiątkowe zdjęcie z tej imprezy.

Agata Duda z toczkiem na głowie
East News
 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Duda ma dziś urodziny! Ile lat kończy prezydent Polski i jak się zmieniał?
Eastnews/ONS
Newsy
Słodki bobas, niezły przystojniak ;), a teraz? Dziś Andrzej Duda kończy... Zgadniecie ile lat?
Andrzej Duda ma dziś urodziny! Ile lat kończy prezydent Polski i jak się zmieniał? WT

Andrzej Duda skończył dziś 45 lat! Co ciekawe, prezydent również dzisiaj obchodzi swoje imieniny. Z tej okazji mamy dla Was nagranie, na którym możecie zobaczyć jak zmieniał się Andrzej Duda, który urodził się 16 maja 1972 roku w Krakowie. Jak wyglądał będąc małym dzieckiem? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo.   Więcej:  Andrzej Duda znów stanie się bohaterem memów? Zobaczcie, jak ratuje przewrócony obraz Matki Boskiej!   Zobacz:  Andrzej Duda pokazał, jak całuje żonę, i podbił internet   Zobaczcie jak zmieniał się Andrzej Duda ! A my składamy prezydentowi najlepsze życzenia urodzinowe oraz imieninowe!   Zobacz także: Dlaczego Andrzej Duda w nocy koresponduje z dziewczynami? Uwaga, to oficjalne: “Pan prezydent jest sową”   Andrzej Duda skończył 45 lat.   Jak wyglądał kiedy był młodszy? Zobaczcie naszą oś czasu!

Agata Duda w białej sukience, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Agata Duda znów stawia na klasykę. Białą sukienkę połączyła w dodatkami w mocnym kolorze!

Agata Duda zachwyciła swoim wyglądem na oficjalnej uroczystości? W sobotę, 7 września, w Ogrodzie Saskim w Warszawie Andrzej Duda razem z żoną pojawili się na inauguracji akcji Narodowe Czytanie 2019. Żona prezydenta już wiele razy udowadniała, że lubi bawić się modą i nie boi się wybierać stylizacji w odważnych kolorach. Tym razem jednak pierwsza dama postawiła na klasykę. Agata Duda zaprezentowała się w białej sukience z długimi rękawami. Jasną stylizację ożywiła dodatkami w intensywnym kolorze.  Zobaczcie sami, jaką stylizację wybrała Agata Duda! Podoba się Wam look żony prezydenta? Zobacz także:   Agata Duda wzoruje się na księżnej Kate! Wybrała niemal identyczną stylizację!

Andrzej Duda w garniturze, Agata Duda w czarnym żakiecie na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim
Eastnews
Newsy
KRYZYS w małżeństwie Andrzeja Dudy i Agaty Dudy? Poszło o komentarz na Twitterze w sprawie zdjęcia "bez kiecki"
Agata Duda jest zła na męża?

Kryzys w małżeństwie pary prezydenckiej? Andrzej Duda i Agata Duda pojawili się jakiś czas temu na dożynkach w Zakopanem, gdzie prezydent z wielką radością tańczył z góralkami i świetnie bawił się na parkiecie. Jego żona uśmiechała się do zdjęć, ale podobno według świadków tej imprezy, sprawiała wrażenie raczej smutnej. Oliwy do ognia dodał fakt, że Agata Duda odmówiła mężowi, gdy ten poprosił ją do tańca. Co tak mogło zdenerwować Pierwszą Damę? Jak donosi "Dobry tydzień", Agata Duda podobno poczuła się urażona jednym z komentarzy prezydenta na Twitterze. O co chodziło? Andrzej Duda na Twitterze Prezydent jest bardzo aktywny na Twitterze. Ostatnio była rzeczniczka Kongresu Nowej Prawicy, Jolanty Solarz, napisała na Twitterze, że jeżeli prezydent Duda przyjmie przysięgę od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, ona wrzuci zdjęcie „bez kiecki". Do wpisu dodała swoje zdjęcie ze sklepowej przymierzalni. Jeden z jej znajomych na Twitterze zasugerował, żeby w swoim poście oznaczyła prezydenta, bo wtedy Andrzej Duda to przeczyta. Co ona na to? Solarz napisała, że  Andrzej Duda  już ją obserwuje. Odpowiedź prezydenta na ten post, zaskoczyła wszystkich. Prezydent napisał: "Uważnie :-)".   Rzecznik prezydenta od razu ruszył na ratunek i powiedział, że Andrzej Duda śledził profil Solarz, bo była rzeczniczką Jacka Wilka, jednego z kandydatów do prezydentury. Podobno Agata Duda  i tak poczuła się urażona komentarzem męża na Twitterze. Co o tym myślicie?   ZOBACZ:  Agata Duda i sukienka w odważnym kolorze! Czy turkus pasuje do pani prezydentowej? ZDJĘCIA   Jolanta Solarz na Twitterze: Andrzej Duda odpowiedział jej: Zobaczcie, jak Agata Duda odmawia prezydentowi, gdy ten poprosił ją do tańca: Myślicie, że para prezydencka przechodzi kryzys?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner