Agata Duda z mężem Agata Duda Księżna Kate Księżna Meghan Agata Duda i księżna Kate w sukienkach w groszki Agata Duda i księżna Kate w białych sukienkach księżna Kate, Agata Duda w prawie identycznej stylizacji
Agata Duda nasladuje styl księżnej KAte
Agata Duda nasladuje styl księżnej KAte

Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi, Andrzejowi Dudzie podczas dwudniowej wizyty w Holandii. Na miejscu para prezydencka spotkała się z holenderską królową. Obie panie wyglądały bardzo elegancko, pierwsza dama wybrała stylizację, w której śmiało moglibyśmy zobaczyć księżną Kate

To nie pierwszy raz kiedy styl Agaty Dudy i księżnej Kate są porównywane. Już od dawna widać, że obie damy stawiają na prostotę, elegancję i jednocześnie lubią podkreślać swoją kobiecość. Zobaczcie, podobne stylizacje Adaty Dudy i księżnej Kate!

1/5
Agata Duda z mężem
East News

Para prezydencka wybrała się z wizytą do Holandii, aby tam uczestniczyć w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia Hagi. Na tę okazję Agata Duda wybrała bardzo elegancki płaszcz w jasnym kolorze oraz stylowe nakrycie głowy. Różnego rodzaju fascynatory to nieodłączny element garderoby dla kobiet należących do rodzin królewskich. 

2/5
Agata Duda Księżna Kate Księżna Meghan
Agata Duda Księżna Kate Księżna Meghan

Często noszą je księżna Kate i Meghan Markle przy okazji oficjalnych wyjść. Tym razem na tego rodzaju nakrycie głowy zdecydowała się Agata Duda, a w jasnym płaszczu wglądała niemal jak członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Sami spójrzcie? Podobieństwa do stylu księżnej Kate czy Meghan trudno nie zauważyć!

Stylowy płaszcz w stylu księżnej Kate i Agaty Dudy znajdziesz tutaj!

 

3/5
Agata Duda i księżna Kate w sukienkach w groszki
Agata Duda i księżna Kate w sukienkach w groszki

To nie pierwszy raz kiedy Pierwsza Dama wygląda podobnie jak Kate! Podczas wyborów samorządowych Agata Duda miała na sobie granatową sukienkę w groszki, model w tym samym stylu jakiś czas temu nosiła księżna Kate w hołdzie Dianie. 

4/5
Agata Duda i księżna Kate w białych sukienkach
Agata Duda i księżna Kate w białych sukienkach

Obie kobiety kochają też białe sukienki w grochy. Co prawda Agata Duda zdecydowała się na delikatniejsze kropki, ale widać, że styl retro jest im bliski.

 

5/5
księżna Kate, Agata Duda w prawie identycznej stylizacji
East News

Porównując styl Agaty Dudy i księżnej Kate nie sposób pominąć fuksjowe stylizacje! Te zestawy są niemal identyczne. Widać, że styl księżnej Cambridge jest bardzo bliski Pierwszej Damie. 

Co o tym sądzicie?

 

Więcej na temat Księżna Kate Agata Duda