Andrzej Duda w krawacie

Agata i Andrzej Dudowie złożyli Polakom świąteczne życzenia! Prezydent odniósł się do sytuacji politycznej

Andrzej Duda w krawacie

Agata i Andrzej Dudowie złożyli Polakom świąteczne życzenia! Para prezydencka nagrała specjalne wideo, które jest dostępne w internecie. Świąteczny czas jest bardzo wyjątkowy, dlatego nie mogło zabraknąć życzeń od prezydenta. W filmiku pojawiła się Agata Duda, która coraz rzadziej decyduje się na publiczne wyjścia i wystąpienia. Czego Agata Duda i Andrzej Duda życzą Polakom?

Drodzy Rodacy! Szanowni Państwo! Dzisiaj w naszym kraju i na całym świecie – wszędzie, gdziekolwiek biją polskie serca – rozbrzmiewa radosna nowina: „Bóg się rodzi. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim naszym Rodakom: w Polsce i za granicą. Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością, wyrozumiałością i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz.

Agata i Andrzej Dudowie składają Polakom świąteczne życzenia 

W życzeniach od pary prezydenckiej nie zabrakło również odniesień do polityki. A nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia wzbudzają wiele emocji. Co podczas swojego wystąpienia powiedział prezydent, Andrzej Duda?

Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin. Życzymy Państwu radości i optymizmu – zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok. Szczególne życzenia kierujemy do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej.

My również dołączamy się do życzeń pary prezydenckiej i wszystkim naszym Czytelnikom życzymy Wesołych świąt!

 

Zobacz: Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?​

 

Agata i Andrzej Dudowie składają życzenia świąteczne

Andrzej Duda odniósł się też do sytuacji politycznej

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48