Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają kwarantanny!? Para rozdzieliła się przez koronawirusa?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram

Koronawirus w Polsce sprawia, że aktorzy również muszą poddać się tzw. "narodowej kwarantannie". Odwołane są wszystkie premiery filmowe, spektakle i inne wydarzenia. Teraz mają więcej czasu na spędzanie go w rodzinnym gronie. Tymczasem Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zostali rozdzieleni przez koronawirusa? W "Kulisach M jak miłość" zdradzili, że zachowują od siebie bezpieczny dystans! O czym dokładnie mówią? Zobaczcie, jak wygląda kwarantanna w wydaniu tej pary!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają zaleceń dotyczących kwarantanny? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli udział w nagraniu razem z innymi gwiazdami serialu "M jak miłość", w którym mówią o tym, jak spędzają kwarantannę. Ada Kalska przypomniała, że to nie jest czas wolny, ale poważna sprawa i ona podchodzi do tego odpowiedzialnie:

Pamiętajcie, że to nie są wakacje!. Lepiej pozostać w domu, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo innych! (...) Normalnie nagrałbym ten film z Mikołajem, ale musimy zachować odpowiednia odległość i ktoś musi trzymać telefon - powiedziała żartobliwie Adriana Kalska"Kulisach M jak miłość". 

Adriana Kalska zdecydowała się wspomnieć też o służbie zdrowia. Podziękowała wszystkim pracownikom medycznym, którzy czasem ryzykują własne zdrowie, aby pomagać:

Służba zdrowia naprawdę stara się jak może i ci ludzie pomagają nam, często ryzykując swoje zdrowie i życie, i zdrowie swoich bliskich. Wielkie brawa! - dodała aktorka.

Jak Mikołaj Roznerski spędza kwarantannę?

Z kolei Mikołaj Roznerski wyznał, że w czasie kwarantanny poświęca się swojej pasji, którą jest gotowanie:

Gotuję, dużo gotuję. (...) Adusia wcina aż się jej uszy trzęsą - wyznał aktor.

Okazuje się, że para wspólnie spędza kwarantannę i podchodzi do tematu poważnie, ale nie przeszkadza im to na wspólne żarty, które w tym trudnym czasie pomagają przetrwać.

Musicie zobaczyć to nagranie!

Para jest ze sobą nie tylko w serialu, ale również prywatnie.

Ślub Izy i Marcina w "M jak miłość"
Instagram

 

East News

 

 

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52