Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram
Newsy

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają kwarantanny!? Para rozdzieliła się przez koronawirusa?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają zaleceń dotyczących kwarantanny? Jak im to wychodzi?

Koronawirus w Polsce sprawia, że aktorzy również muszą poddać się tzw. "narodowej kwarantannie". Odwołane są wszystkie premiery filmowe, spektakle i inne wydarzenia. Teraz mają więcej czasu na spędzanie go w rodzinnym gronie. Tymczasem Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zostali rozdzieleni przez koronawirusa? W "Kulisach M jak miłość" zdradzili, że zachowują od siebie bezpieczny dystans! O czym dokładnie mówią? Zobaczcie, jak wygląda kwarantanna w wydaniu tej pary!

"M jak miłość": "Izie uda się wyrwać z opresji Artura" - mówi nam Kalska! Jest jednak jeden haczyk!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają zaleceń dotyczących kwarantanny? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli udział w nagraniu razem z innymi gwiazdami serialu "M jak miłość", w którym mówią o tym, jak spędzają kwarantannę. Ada Kalska przypomniała, że to nie jest czas wolny, ale poważna sprawa i ona podchodzi do tego odpowiedzialnie:

Pamiętajcie, że to nie są wakacje!. Lepiej pozostać w domu, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo innych! (...) Normalnie nagrałbym ten film z Mikołajem, ale musimy zachować odpowiednia odległość i ktoś musi trzymać telefon - powiedziała żartobliwie Adriana Kalska"Kulisach M jak miłość". 

Adriana Kalska zdecydowała się wspomnieć też o służbie zdrowia. Podziękowała wszystkim pracownikom medycznym, którzy czasem ryzykują własne zdrowie, aby pomagać:

Służba zdrowia naprawdę stara się jak może i ci ludzie pomagają nam, często ryzykując swoje zdrowie i życie, i zdrowie swoich bliskich. Wielkie brawa! - dodała aktorka.

Jak Mikołaj Roznerski spędza kwarantannę?

Z kolei Mikołaj Roznerski wyznał, że w czasie kwarantanny poświęca się swojej pasji, którą jest gotowanie:

Gotuję, dużo gotuję. (...) Adusia wcina aż się jej uszy trzęsą - wyznał aktor.

Okazuje się, że para wspólnie spędza kwarantannę i podchodzi do tematu poważnie, ale nie przeszkadza im to na wspólne żarty, które w tym trudnym czasie pomagają przetrwać.

Musicie zobaczyć to nagranie!

Para jest ze sobą nie tylko w serialu, ale również prywatnie.

Ślub Izy i Marcina w
Instagram

 

East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater

Postać Marcina w "M jak miłość" , którą gra Mikołaj Roznerski , jest uwielbiana przez fanów tego serialu. Jednak kiedy tylko aktor dołączył do obsady produkcji, jego bohater często brnął w kontrowersyjne sytuacje i niejednokrotnie ściągał na siebie mnóstwo kłopotów. Ale z czasem Marcin przeszedł ogromną metamorfozę i od pewnego czasu jest opiekuńczym ojcem i troskliwym mężem. To jednak wkrótce może się zmienić! Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mikołajem Roznerskim, który wyjawił nam, że scenarzyści wrócili do Marcina "zakapiora"! Emocji w serialu "M jak miłość" na pewno nie zabraknie i będzie się działo naprawdę dużo! Zobaczcie co dokładnie wyjawił nam Mikołaj Roznerski. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rzadko pokazują się razem, ale teraz zrobili wyjątek! Zobaczcie ich nowe zdjęcia

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą od ponad roku. W marcu 2018 roku jako pierwsi poinformowaliśmy, że aktor spotyka się z koleżanką z serialu "M jak miłość". Adriana i Mikołaj przez jakiś czas nie komentowali informacji na swój temat i nie publikowali w sieci wspólnych zdjęć, ale z czasem fani mogli zobaczyć ich romantyczne fotki.  Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz - jakiś czas temu w rozmowie z "Show" zdradził Mikołaj Roznerski.  Zakochani dbają o swoje życie prywatne i bardzo rzadko pokazują się razem na oficjalnych imprezach. Teraz jednak zrobili wyjątek! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w teatrze Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski po premierze spektaklu "Piękna Lucynda", w którym występują, chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Aktorka pokazała się w długiej sukni w kwiatowy wzór, a jej partner wybrał czarny total look.  Zobaczcie nowe, wspólne zdjęcia Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego! Para po raz kolejny udowodniła, że plotki o ich rzekomym rozstaniu są nieprawdziwe. Fajnie razem wyglądają?  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Piękna Lucynda" Fajnie razem wyglądają?  

Ada Kalska
Instagram
Newsy
Ada Kalska zdradza szczegóły życia z Roznerskim! Co robią o 5 rano w samochodzie?!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą nie tylko w serialu „ M jak miłość ”, ale też w życiu prywatnym, a to oznacza, że spędzają ze sobą niemal całą dobę. Czy to ma dobry wpływ na ich związek? Udaje im się oddzielić pracę od spraw osobistych, czy zabierają ją ze sobą do domu? Adriana Kalska po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała, jak wygląda jej życie z Mikołajem Roznerskim. Będziecie zaskoczeni! Kalska o życiu z Roznerskim Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie serialu, a obecnie grają też razem w teatrze. To oznacza, że spędzają razem niemal 24 h na dobę. To nie jest łatwe i dla wielu par często kończy się rozstaniem. Jak radzą sobie aktorzy? Opowiedzieli o tym w "Dzień Dobry TVN". I jeszcze nigdy nie zdradzili tak dużo! Jedziemy na plan na 5 rano, pijemy razem kawę w samochodzie. Zaczynamy razem dzień , to jest bardzo miłe - powiedziała aktorka.  Oboje zgodnie przyznali, że nie mają problemu z oddzieleniem pracy od życia prywatnego, ale pilnują aby nie naruszać tej ważnej reguły: Mamy wypracowany wspólny język, dzięki czemu nie tracimy czasu na dopasowywanie się - dodała Adriana Kalska, a Mikołaj Roznerski od razu potwierdził jej słowa. Kluczem ich dobrej relacji jest wzajemne wsparcie i trzymanie się ustalonych reguł, co jak widać doskonale się sprawdza.  Pomagamy sobie nawzajem na polu przyjacielskim, życie prywatne zostawiamy w domu, a tu jest praca - mówią zgodnie. Co prawda, jakiś czas temu pojawiły się informacje o ich rozstaniu, ale okazało się, że to tylko plotki. Para ma się doskonale i coraz chętniej opowiada o swoim związku. Być może niedługo doczekamy się pierścionka zaręczynowego na palcu Adriany Kalskiej! Zobacz także :  Adriana Kalska i Mikołaj...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner