Po kilkuletniej przerwie w karierze, Adele zdecydowała się wrócić do koncertowania i tworzenia nowych muzycznych perełek. Pod koniec ubiegłego roku wydała album "30", który szybko podbił serca słuchaczy. Teraz z kolei miała ruszyć z serią koncertów w jednym z luksusowych hoteli w Las Vegas - w ten sposób miała promować swój najnowszy krążek. Bilety na te wydarzenia rozeszły się w ekspresowym tempie, ale niespodziewanie Adele poinformowała, że... musi odwołać zaplanowane w najbliższym czasie koncerty! Przekazując te informacje fanom, mówiła z trudem i nie mogła powstrzymać łez. Co się stało?

Reklama

Zobacz także: Adele zachwyca na okładkach Vogue'a. Przerywa milczenie na temat romansu, rozwodu i metamorfozy!

Adele odwołuje koncerty! "Bardzo Was przepraszam"

Adele swój wielki powrót na scenę muzyczną miała przypieczętować rezydenturą w Las Vegas. To właśnie 21 stycznia miały rozpocząć się koncerty "Weekends with Adele", które miały potrwać aż do kwietnia. Piosenkarka była bardzo podekscytowana na te wydarzenia, które cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. Niestety, właśnie się okazało, że na razie fani gwiazdy muszą uzbroić się w cierpliwość, aby usłyszeć na żywo utwory z ostatniego albumu piosenkarki, "30".

Zobacz także: Adele schudła jeszcze bardziej? Wokalistka pokazała nowe zdjęcie

Brytyjska wokalistka właśnie zamieściła poruszające nagranie w swoich mediach społecznościowych. Jak się okazało, jej najbliższe koncerty w Las Vegas, na które tak czekali na tylko fani gwiazdy, ale i sama artystka, nie odbędą się. Ze łzami w oczach i cała w emocjach, piosenkarka mówiła:

- Słuchajcie, bardzo was przepraszam, ale moje koncerty nie są gotowe. Nie mogliśmy się niestety lepiej przygotować, a nie mogę wam dać tego, co mamy na ten moment. Jestem załamana. [...] Zabrakło nam czasu. Jestem bardzo zdenerwowana i naprawdę zawstydzona i przepraszam wszystkich, którzy przyjechali do Las Vegas. Naprawdę przepraszam - mówiła zapłakana artystka.

Instagram/ADELE

Zobacz także: Była trenerka Adele zdradziła sekret jej obłędnej figury! Jak wokalistce udało się osiągnąć takie efekty?

Jak się okazało, to pandemia pokrzyżowała plany Adele i jej zespołu. Część osób, z którymi współpracuje, zmaga się z koronawirusem .

- Próbowaliśmy absolutnie wszystkiego, co w naszej mocy, aby zdążyć na czas, by wszystko wypadło dobrze, ale zostaliśmy całkowicie zniszczeni przez opóźnienia w dostawach i COVID-19. [...] Połowa mojej załogi i zespołu ma COVID-19 przez co dopięcie wszystkich planów było niemożliwe - mówiła gwiazda.

Adele dodała, że nie spała już od kilkudziesięciu godzin, bo razem z ekipą próbowała jakoś rozwiązać ten problem, aby nie odwoływać koncertów w ostatniej chwili. Niestety, nie udało się, jednak gwiazda zapowiedziała, że wydarzenia nie zostaną odwołane całkowicie, a odbędą się po prostu w późniejszym terminie.

Zobacz także

Teraz najważniejsze jest zdrowie! I tego życzymy całej ekipie współpracującej z Adele, jak i samej wokalistce. Poniżej możecie zobaczyć całe poruszające nagranie gwiazdy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama