Za nami emocjonujący finał Euro 2020! W ostatnim meczu o mistrzostwo Europy na boisku zmierzyły się reprezentacje Anglii i Włoch. Do ostatniej minuty spotkania był remis, rozwiązania nie przyniosła również 30 minutowa dogrywka. Dopiero rzuty karne ostatecznie przesądziły o wygranej włoskich piłkarzy. Dla tysięcy Brytyjczyków był to potężny cios. Na trybunach swoją reprezentację wspierali m.in. książę Harry i księżna Kate, którzy na stadion przyszli z najmłodszym kibicem – księciem Georgem, David Beckham czy Kate Moss. Mimo porażki angielscy kibice są wdzięczni swojej drużynie za wspaniałą grę do ostatniej minuty. Do ich grona należy także Adele, która tuż po finale zamieściła w mediach społecznościowych post, do którego dołączyła swoje zdjęcie w koszulce reprezentacji! Tym samym artystka pokazała, jak wygląda po utracie 50 kg! Jest efekt wow?

Reklama

Adele chce jeszcze bardziej schudnąć?

W swoim wpisie Adele podziękowała rodakom za emocje i wspaniałą grę. Wokalistka w dwóch zdaniach napisała to, o czym po finale Euro 2020 rozpisuje się brytyjska prasa. Dla gwiazdy, podobnie jak dla wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii, niezależnie od wyniku finałowego meczu, reprezentacja Anglii i tak odniosła sukces - jednocząc podzielony kraj i podnosząc nastroje społeczne w czasie pandemii.

Sprawiliście, że jesteśmy dumni! Sprowadziliście naszą grę do domu i zjednoczyliście nas! – napisała na Instagramie.

Pod zdjęciem Adele pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jednak większość fanów artystki chwaliła nie grę Brytyjczyków, a... figurę gwiazdy! Nie bez powodu, bo piosenkarka wydaje się jeszcze szczuplejsza, niż ostatnio!

"Błogosławię Twój wygląd! Uwielbiam Cię oglądać!", "Błyszczysz", "Piękna", "OMG, Wyglądasz wspaniale!", pisali fani.

I rzeczywiście, wszystko wskazuje na to, że Adele wciąż jest na diecie sirtfood, dzięki której zrzuca kolejne kilogramy. Wśród głosów zachwytów pojawiły się też takie, że artystka powinna już ją zakończyć, bo wygląda wspaniale i... czas zabrać się za nagrywanie nowej płyty, na którą jej fani czekają z utęsknieniem od pięciu lat.

Po finale Euro 2020 Adele opublikowała na Instagramie zdjęcie z koszulce reprezentacji Anglii, której kibicowała. Artystka zachwyca figurą!

Zobacz także

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Adele schudła już ponad 40 kg. Swój nowy wygląd artystka zawdzięcza restrykcyjnej diecie sirtfood, która – przy stosowaniu się do wszystkich zasad – przynosi efekty w krótkim czasie. Autorzy diety zapewniają, że nie trzeba głodować, aby cieszyć się efektami odchudzania. Wystarczy spożywać produkty, które są bogate w sirtuiny, jak np.: zielone koktajle z warzyw i owoców, chude mięsa i kasze.

East News/Instagram
Reklama

Adele kilka miesięcy temu skończyła 33 lata. Fani nie tylko zachwycają się jej metamorfozą, ale przede wszystkim czekają na nowy album! Od premiery poprzedniego mija już 6 lat... Czy muzycznie Adele również nas zaskoczy?

Instagram Adele
Reklama
Reklama
Reklama