Adele wróciła i zrobiła to w wielkim stylu! Niedawno artystka zapowiedziała swój nowy album, który będzie miał swoją premierę już w listopadzie. Gwiazda wraca po 6 latach przerwy, która była dla niej prawdziwą rewolucją przede wszystkim w życiu prywatnym. Teraz Adele pojawiła się okładkach brytyjskiego i amerykańskiego Vogue’a i przerwała milczenie nie tylko na temat swojego rozwodu i nowego związku z Richem Paulem, ale również spektakularnej metamorfozy i utraty 45 kilogramów. Te zdjęcia trzeba zobaczyć!

Reklama

Wielki powrót Adele! Artystka zachwyca na okładkach Vogue'a

Adele na okładce brytyjskiego Vogue’a zachwyciła w zjawiskowej żółtej sukni od Vivienne Westwood. Zdjęcie okładki, które opublikowała na swoim instagramowym profilu, w zaledwie godzinę zdobyło 2,5 miliona polubień. To zaskakujący wynik, tak samo, jak zaskakujący i spektakularny jest powrót Adele.

Artystka w wywiadzie dla magazynu Vogue ujawniła, że jest uzależniona od ćwiczeń i zdradziła, że ostatecznie udało jej się schudnąć 45 kilogramów.

To z powodu mojego niepokoju. Ćwicząc, po prostu czułam się lepiej. (…) Nigdy nie chodziło o utratę wagi, zawsze chodziło o to, by stać się silną i dać sobie tyle czasu każdego dnia bez telefonu. Bardzo się od tego uzależniłem. Ćwiczę dwa lub trzy razy dziennie - wyznała szczerze Adele.

33-letnia piosenkarka po raz pierwszy opowiedziała też o gorącym romansie z Richem Paulem, 39-letnim agentem sportowym, który zajmuje się karierą największych gwiazd NBA. Piosenkarka po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała też o rozstaniu z mężem Simonem Koneckim. Jak wiadomo para zakończyła swoje małżeństwo w 2019 roku i mają syna Angelo. W Vogue'u Adele mówi wprost, że to ona „zostawiła” męża i zrobiła to, bo „byłaby nieszczęśliwa, gdyby nie postawiła siebie na pierwszym miejscu”. A jak gwiazda ocenia obecnego partnera? Adele nie szczędzi mu komplementów:

On jest wspaniały. Jest tak cho***nie zabawny. Jest taki bystry. - mówi bez ogródek.

Zobacz także: Adele schudła jeszcze bardziej? Wokalistka pokazała nowe zdjęcie

Zobacz także

Adele na okładce brytyjskiego Vogue'a zaprezentowała się w żółtej gorsetowej sukience od Vivienne Westwood, która w odważny sposób eksponuje biust artystki. Piosenkarka bezsprzecznie jest największą gwiazdą nie tylko listopadowej okładki, ale końca 2021 roku. Na powrót Adele na całym świecie czekało miliony fanów. Teraz artystka zaskakuje nie tylko nowym albumem, ale tworzy też nową historię swoim spektakularnym powrotem.

Adele na okładce amerykańskiego Vogue'a zaprezentowała się w zjawiskowej zielonej sukni od Valentino z kolekcji Haute Couture.

Adele dzięki diecie sirt i aktywności sportowej przeszła spektakularną przemianę. Gwiazda przez ostatnie lata bardzo rzadko publikowała swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i budowała napięcie, aby teraz wrócić nie tylko na scenę, ale i do show-biznesu w wielkim stylu. To się nazywa powrót gwiazdy!

East News/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama