Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał urocze zdjęcie z partnerką i dzieckiem! "Kocham ile tylko sił"

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał na Instagramie urocze rodzinne zdjęcie z partnerką i  dzieckiem. Były uczestnik programu opublikował przy okazji wpis, w którym nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy i zachwycony rolą ojca. Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Adama! Jak na jego wpis zareagowali internauci?

Adam pochwalił się swoim szczęściem

Adam wystąpił w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i to właśnie on wzbudzał największe emocje wśród fanów programu. Uczestnik show wziął ślub z Joanną, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Adam zerwał kontakt ze swoją żoną i nie chciał zdradzić, dlaczego nie chce z nią być. Kilka miesięcy temu Adam opublikował w sieci nagranie, w którym opowiedział o kulisach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i zdradził, dlaczego nie chciał być z Joanną. 

Joanna mi nie podpasowała (...) dlatego stwierdziłem, że nie będę z nią w związku, co podkreślałem dwukrotnie. Pierwszy raz już po dwóch tygodniach, podczas spotkania w Katowicach powiedziałem Asi, że na pewno będzie rozwód, że z tego nic nie będzie. Oczywiście tego w telewizji nie pokazano- mówił wówczas Adam. 

Jak już wiemy, dziś Adam jest w szczęśliwym związku, a niedawno został ojcem. Były uczestnik telewizyjnego show w najnowszym wpisie na Instagramie nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy.

Z każdym dniem, szczęście rosnie coraz bardziej. Z każdym dniem kocham coraz bardziej. Z kazdym dniem przekonuje się, że bycie tata to niezapomniana przygoda, ktora się nie kończy. To wiele wyzwań, wyrzeczeń i obowiązków, które są wynagradzane najważniejszym...uśmiechem mojego Szkraba. Kocham ile tylko sił 🥰😍😘😍🥰😘- napisał Adam.

Jak na wpis Adama zareagowali internauci? Czy znów wylał się na niego hejt? Nie! Internauci są zachwyceni uroczą fotką i wpisem opublikowanymi na Instagramie.

- Cudowne zdjęcie, cudowne słowa 😍 dużo szczęście dla Was
- Samych cudownych chwil 😊
- Super zdjęcie😊- piszą fani. 

Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikował Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weźmie udział w kolejnym hitowym programie?! Dodała tajemniczy wpis

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał urocze zdjęcie.

 

Adam wystąpił w ostatniej edycji telewizyjnego hitu. 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08