Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS! Adam Zdrójkowski rozstanie się z Wiktorią Gąsiewską! A wszystko przez...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Ma tylko 19 lat, a jego kariera nabiera olbrzymiego przyspieszenia. Jeszcze nie zakończył się program "Dance, Dance, Dance", gdzie Adam Zdrójkowski jest jedną z największych gwiazd, a już dostał kolejną propozycje. Młody aktor "Rodzinki.pl" wystąpi w programie "Ameryka Express". Jak ustaliło "Party", Adamowi będzie towarzyszył jego ojciec Dariusz. To będzie jego pierwsze dłuższe rozstanie z jego dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Czy Wiktoria jest niezadowolona, że Adam nie zabierze ją w podróż?

Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik  zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce - mówi "Party" koleżanka Wiktorii.

Narodziny gwiazdy

Adam Zdrójkowski jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w programie "Dance, Dance, Dance". Razem z Wiktorią Gąsiewską mają szansę dostać się do wielkiego finału. Adam i Wiktoria to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Poznali się na planie "Rodzinki.pl", a od niedawna także mieszkają razem. Zdrójkowski znany jest z rodzinnego charakteru.

 

Na jego występy przychodzi cała rodzina: brat bliźniak Kuba, tata Dariusz oraz mama Edyta. Czy po programie Ameryka Express, ojciec Adama także zostanie celebrytą? Więcej w nowym "Party"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party
Party

Adam Zdrójkowski z bratem Kubą.

Adam Zdrójkowski z bratem bliźniakiem
EastNews

Zobacz także: Wielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"

Więcej na temat Adam Zdrójkowski
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08