W programie Polsatu często się sprzeczali! Adam Sztaba wspomina Korę i zdradza, jaka była naprawdę
1/4
W programie Polsatu często się sprzeczali! Adam Sztaba wspomina Korę i zdradza, jaka była naprawdę

Śmierć Kory, wokalistki legendarnego zespołu Maanam, poruszyła wszystkich. Rodzina, przyjaciele, oraz prezydent Andrzej Duda w poruszających wpisach żegnali dziś uwielbianą piosenkarkę, która przegrała walkę z nowotworem. Swoje wspomnienia zamieszają  w sieci koledzy ze świata show-biznesu, a wśród nich Adam Sztaba. Muzyk i Kora przez kilka lat byli jurorami w wielkim hicie Polsatu "Must Be The Music". Sztaba opublikował na Instagramie poruszające wspomnienie, w którym opisuje, jaka naprawdę była Olga Jackowska. 

Zobaczcie, jak Adam Sztaba wspomina współpracę z Korą!

Zobacz także: Kora nie żyje! Wokalistka zespołu Maanam miała 67 lat

2/4
Adam Sztaba wspomina Korę

Adam Sztaba i Kora przez kilka lat spotykali się na planie programu "Must Be The Music". Pomiędzy jurorami nie raz dochodziło do spięć podczas oceniania występów uczestników. Jak teraz muzyk wspomina współpracę z Korą?

Wielu ludzi widziało w Niej głównie nieprzejednaną wojowniczkę, a mnie, będąc przez czas jakiś nieco bliżej, udało się dostrzec fascynujące, pozornie wykluczające się sprzeczności. Niezwykłą siłę charakteru połączoną z kruchością. Brak pokory wraz z niekłamaną estymą względem cenionych ludzi. Przekonanie o swojej wyjątkowości wraz z niepewnością co do swoich realnych umiejętności. Oschłość z piękną empatią. Wielowymiarowa, wyjątkowa, odczuwająca, prawdziwa. I wielka szkoda, że przy tych dualizmach ten kadr przybrał nieznośną jednowymiarowość - już się nie zdarzy- napisał na Instagramie. 

Pod wpisem pojawiło się zdjęcie jurorów programu "Must Be The Music".

 

3/4
Co zastąpi Must be The Music?

Adam Sztaba i Kora w programie "Must Be The Music" nie zawsze się zgadzali. W 2013 roku wszystkie media pisały o kłótni jurorów muzycznego show. 

Pamiętacie wymianę zdań pomiędzy Korą a Sztabą?

 Ty się chyba czegoś Adasiu najadłeś – mówiła Kora.

 

Jak już powiedziałaś swoją kwestię to nie się wtrącaj w moją- odpowiedział Adam Sztaba.

Zobaczcie, jak to wyglądało! 

Zobacz: Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu

4/4
Gwiazdy na planie spotu Must Be The Music
East News

Oglądaliście program "Must Be The Music"?

Więcej na temat Kora Adam Sztaba