Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie nagiej sesji Justyny Żyły

Adam Małysz opublikował oświadczenie w sprawie odważnej sesji Justyny Żyły w "Playboyu"!

Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie nagiej sesji Justyny Żyły

 

Adam Małysz opublikował w sieci oświadczenie w sprawie odważnej sesji Justyny Żyły! Nagie zdjęcia żony Piotra Żyły w magazynie "Playboy" wywołały ogromne emocje. Po kilku miesiącach medialnych przepychanek Justyny i Piotra, żona skoczka zdecydowała się pokazać swoje wdzięki na okładce magazynu dla mężczyzn. Atmosferę podgrzewa fakt, że Justyna i Piotr przechodzą poważny kryzys w swoim małżeństwie... Naga sesja żony skoczka zaskoczyła chyba wszystkich. Ostatnio "Super Express" poprosił o komentarz  Adama Małysza, który prywatnie jest kuzynem Justyny- sportowiec przyznał jednak, że nie chce mieszać się w sprawy Piotra Żyły i jego żony, a jego słowa cytowały prawie wszystkie polskie portale. Teraz Małysz wydał mocne oświadczenie w tej sprawie!

 

Zobacz także: Piotr Żyła walczy o dzieci! Wysłał żonie pismo przedprocesowe

 

Adam Małysz wydał oświadczenie

Adam Małysz odniósł się do swojego komentarza, który został opublikowany na łamach "Super Expressu". Co miał wówczas powiedzieć o nagiej sesji Justyny Żyły?

Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle- przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz na Facebooku sportowiec zamieścił mocne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swoich słów o rozbieranej sesji żony Piotra Żyły.

W związku z powielaniem przez różne portale mojej wypowiedzi dla "Super Expressu", a dotyczącej sesji zdjęciowej Justyny Żyły, informuję, że doszło do nadużycia i przeinaczenia moich słów. Istotą mojej rozmowy z dziennikarzem była informacja o tym, że nie chcę publicznie wypowiadać się w tej kwestii. Tymczasem na bazie tych słów powstał tekst wprowadzający czytelników w błąd. Nie tylko sugerujący, ale wręcz podkreślający moje zaangażowanie w sprawę oraz reklamujący moją rzekomą opinię na ten temat. Dlatego chciałem jeszcze raz podkreślić, że nie komentuję życia prywatnego Justyny i Piotra Żyłów- napisał na Facebooku.

Myślicie, że sam Piotr Żyła skomentuje odważną sesję swojej żony?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Dlaczego Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu? Gorący komentarz żony Piotra!

 

Adam Małysz wydał oświadczenie.

Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie nagiej sesji Justyny Żyły
Facebook

Justyna Żyła zdecydowała się na odważną sesję.

Justyna Żyła na okładce Playboya

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55