materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
Newsy

"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak rezygnuje z posady jurorki! Co się stało?

Przez udział w „The Voice of Poland” Sylwia Grzeszczak usłyszała o sobie wiele przykrych słów. Teraz artystka zrezygnowała z kilku świątecznych koncertów i zapowiedziała, że rezygnuje też z posady jurorki w muzycznym show! Dlaczego podjęła tak trudną decyzję?
Choć 12. edycja "The Voice of Poland" już się skończyła, wciąż głośno jest nie tylko o uczestnikach show, ale i jurorach, którzy wyławiali w programie najlepsze muzyczne talenty. Jeszcze podczas odcinków na żywo mocno oberwało się od internautów Sylwii Grzeszczak. Fani muzycznego show bardzo krytycznie ocenili jej jurorowanie w programie. Pojawiły się nawet plotki, że Sylwia Grzeszczak nie radzi sobie w roli jurorki - do tego stopnia, że rzekomo pisano jej  na kartkach wypowiedzi, których uczyła się na pamięć do odcinków live. Do tego głośno było również o rzekomym niedogadywaniu się artystki z innymi jurorami: Markiem Piekarczykiem i Justyną Steczkowską.
Czy to wszystko prawda? Sylwia Grzeszczak postanowiła zabrać głos na ten temat!  W rozmowie z "Party" zdradziła również, dlaczego nie pojawi się już w „The Voice od Poland”, a także wyjawiła swoje plany na najbliższy czas.

"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zalała się łzami na planie show! Co się stało?

Sylwia Grzeszczak rezygnuje z "The Voice of Poland"

Przez ostatnie tygodnie Sylwia Grzeszczak unikała rozmów z mediami. Dopiero po finale "The Voice of Poland" zdecydowała się zabrać głos. W rozmowie z "Party" zaznaczyła jednak, że absolutnie nie zamierza odnosić się do plotek na swój temat ani niczego dementować. Ma ku temu ważny powód. Jaki?
- Jestem wrażliwą osobą, ale też bardzo silną. Nie złamie mnie plotka. Od 18. roku życia czytałam już o sobie różne rzeczy – o romansach, kryzysach i kłótniach. A mnie interesują tylko dwie sprawy prawda i muzyka – śmieje się piosenkarka. – Teraz byłam skupiona na pomocy uczestnikom, bo pamiętam, ile sama potrzebowałam opieki, kiedy byłam w „Idolu” – wspomina w rozmowie z „Party”.
materiały prasowe TVP
materiały prasowe TVP
I rzeczywiście uczestnicy z jej grupy potwierdzają, że Sylwia była wyjątkowo zaangażowaną trenerką. Dla nich przeprowadziła się z Poznania do Warszawy i zamieszkała w hotelu. W okresie trwania programu zrezygnowała z dodatkowych koncertów i nagrań w studiu, by poświęcić ten czas uczestnikom. W mediach pojawiły się informacje, że potrafiła dzwonić do podopiecznych nawet w środku nocy!
- Czasem od rana do późnego wieczora pracowaliśmy nad utworem, a potem jeszcze chcieliśmy coś prześpiewać przez telefon. Ale to nie było tak, że Sylwia jest źle wychowana i wyciągała nas z łóżek. Po prostu w tej branży wszystko toczy się innym rytmem – opowiada Rafał Kozik, uczestnik finału.
– Nie wiem, skąd te okropne opinie o Sylwii. Media grubo przesadziły z plotkami, bo Sylwia jest wspaniałą osobą i nie zauważyłam konfliktów ani napięć pomiędzy nią a innymi jurorami – mówi Julia Stolpe, uczestniczka show.
Okazuje się też, że Sylwia Grzeszczak do tego stopnia polubiła swoich podopiecznych z programu, że chciałaby z nimi współpracować.
- Oni dobrze wiedzą, że mogą do mnie zadzwonić o każdej porze. Chętnie pomogę, bo świat show-biznesu jest pełen pułapek, a ja wszystkie dobrze znam – zapewnia Sylwia.
Sylwia Grzeszczak Prawda o nas - Hit Lata Plebiscyt Party 2021
East News

Zobacz także: "The Voice of Poland": Justyna Steczkowska komentuje plotki o konflikcie z Sylwią Grzeszczak

Czy po tej fali krytyki, z którą się spotkała, Sylwia Grzeszczak chciałaby wystąpić w planowanej na jesień 2022 roku 13. edycji "The Voice of Poland"? Choć do emisji programu został niemal rok, to artystka już podjęła decyzję i nie ma co do niej żadnych wątpliwości! 

- Jeśli w coś się angażuję, to poświęcam się temu na maksa. Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki. Jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Kocham to i niestraszne mi zmęczenie. Ale nie sądzę, by przy takim trybie pracy udało mi się pogodzić to z kolejną edycją – zdradziła "Party" Grzeszczak.
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland
TVP

Sylwia Grzeszczak jurorką w nowym show TVP?

Co ciekawe, podczas finału „The Voice of Poland", TVP ogłosiła castingi do nowego muzycznego show „Nation’s Best Cover Artist”, który ma wystartować również w 2022 roku. Podobno w jury może zasiąść Edyta Górniak. I choć TVP byłaby zainteresowana również udziałem Sylwii, nie ma na to raczej szans. Dlaczego? Okazuje się, że Grzeszczak świadomie zrezygnowała z wielu zawodowych aktywności, bo teraz ma inne priorytety. Nie ukrywa, że chce trochę odpocząć od show-biznesu... 
- Chcę skupić się na najbliższych, na córeczce Bognie i odpoczynku oraz spokojnym przemyśleniu wszystkiego, co wydarzyło się w mijającym roku – mówi piosenkarka. – Teraz po prostu przygotowuję się do świąt, bo uwielbiam ten czas. Nie jestem najlepszą kucharką (śmiech). Ale tym zajmuje się moja mama, a ja jestem mikołajem. Myślę jednak, że w tym roku nie będę się skupiać tak bardzo na prezentach, ale na wspólnym czasie z rodziną - zapowiada Sylwia.
Wklej w koszyku swojego zamówienia kod rabatowy About You i zobacz, o ile mniej możesz zapłacić za najmodniejsze ubrania!
 
Więcej o Sylwii Grzeszczak przeczytasz w nowym "Party"!
 
Joanna Opozda i Antoni Królikowski na okładce Party
Mat. prasowe
 
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland
TVP
TV-Show
"The Voice of Poland": Uczestniczka o pracy w drużynie Sylwii Grzeszczak. "Telefony po pierwszej w nocy" 
Sylwia Grzeszczak jako jurorka "The Voice of Poland" wzbudza duże kontrowersje. Teraz prawdę o pracy w drużynie artystki pisze jedna z uczestniczek...

Sylwia Grzeszczak w roli trenerki "The Voice of Poland" wzbudza niemałe kontrowersje. Po każdym odcinku w sieci pojawia się mnóstwo krytycznych komentarzy na temt doboru repertuaru i występów podopiecznych artystki. Tak było w przypadku bitwy Izy i Daniela, którą ostro oceniła nawet Justyna Steczkowska, mówiąc: - Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny „The Voice of Poland”-  powiedziała szczerze artystka.  Teraz Sylwię Grzeszczak w roli jurorki podsumowała jedna z jej programowych podopiecznych. Julia pożegnała się już z programem, ale szczerze napisała, jak wyglądała praca z artystką... Sylwia Grzeszczak sprawdziła się jako jurorka "The Voice of Poland"? Zdradza jedna z uczestniczek Sylwia Grzeszczak zadebiutowała w fotelu jurora w "The Voice of Poland". Artystka  zastąpiła Michała Szpaka , który podbił serca widzów i wyłowił wielkie muzyczne talenty, m.in  Krystiana Ochmana czy Natalię Zastępę.  Sylwia Grzeszczak miała trudne zadanie, aby zastąpić gwiazdora i w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy, że nie do końca radzi sobie w tej roli. Teraz Julia Stolpe, która odpadła w półfinałowym odcinku zdradziła, jak naprawdę wygląda praca z Sylwią Grzeszczak.  - Kochani, ale mi się trafiła trenerka w "The Voice of Poland". Kocham! Dziękuję za cudowny, zwariowany czas. Za wiarę we mnie, za telefony po pierwszej w nocy z hasłem "możesz mi teraz pośpiewać?". Będzie mi tego brakować. Za to, jakim jest człowiekiem. Artystką. Cieszę się, że mogłam reprezentować drużynę Team Sylwia! - pisze wprost Julia Stolpe. Zobacz także:  " The Voice of Poland":...

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne
TV-Show
"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?
"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?

Poznali się i zakochali w  "Rolnik szuka żony" . Teraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin razem występują w "Dance, Dance, Dance" i - choć w ostatnim odcinku show nie poszło im najlepiej, przynajmniej pod względem punktów - zdaniem internautów mają wielkie szanse na zwycięstwo w programie. Na czas prób i treningów para zamieszkała razem. W rozmowie z "Party" zdradzili, czego nauczył ich ten wspólny czas i kiedy planują stanąć na ślubnym kobiercu. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin faworytami "Dance, Dance, Dance"? Nie chcę zdradzać szczegółów, ale zaskoczeniem są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” – przyznała w rozmowie z „Party” Ida Nowakowska, jurorka „Dance Dance Dance”, pytana o swoich faworytów, jeszcze zanim ta edycja programu znalazła się na antenie. Ale Marta i Paweł zaskakują nie pierwszy raz. On – rolnik z Dolnego Śląska, który hoduje szkockie krowy, prowadzi agroturystykę i kocha sporty ekstremalne, ona – germanistka z Warszawy, która pracuje w korporacji i samotnie wychowuje 7-letnią córkę Stefanię, poznali się na planie wspomnianego „Rolnika...”. Dwa światy, a jednak zaiskrzyło między nimi już na pierwszym spotkaniu – i od roku wciąż iskrzy. Teraz Paszkin i Bodzianny biorą udział w trzeciej edycji tanecznego show. I choć Ida Nowakowska twierdzi: „Ten program został stworzony dla was” to oni wcale nie są tego tacy pewni. Dla nas „Dance Dance Dance” to egzamin dla związku. Jeśli przetrwamy ten stresujący okres, przetrwamy już wszystko – mówi „Party” Bodzianny. Bodzianny i Paszkin planują karierę telewizyjną? Spośród wszystkich par w "Dance, Dance, Dance" to właśnie oni mają...

Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu?
EastNEws
Newsy
Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu? Dlaczego zrezygnowała z "The Voice of Poland"?
Edyta Górniak zrezygnowała z wielu koncertów i wycofała się z udziału w "The Voice of Poland". Teraz wokalistka przyznała, że sama utrzymuje syna Allana i prawdopodobnie będzie musiała wziąć pożyczkę w banku. Czyżby miała kłopoty finansowe?

Przez ostatnie miesiące Edyta Górniak mocno ograniczyła swoją działalność zawodową. Pierwszy raz od lat nie wyruszyła w letnią trasę koncertową po Polsce – ograniczyła występy do zaledwie kilku koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki oraz udziału w festiwalach. Jesienią miała pojawić się w jury „The Voice of Poland”. Nagle tuż przed startem castingów wokalistka ogłosiła, że rezygnuje z posady w show. „Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony produkcji programu »The Voice of Poland«, jak i Telewizji Polskiej, niestety, nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. (...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja”, napisała w czerwcu na Facebooku. Teraz Edyta przyznała, że w przyszłym roku będzie musiała wziąć kredyt, by kupić samochód dla swojego 17-letniego syna Allana. "Party" ustaliło dlaczego gwiazda niespodziewanie zwolniła tempo i czy w związku z tym naprawdę ma kłopoty finansowe? Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu? Ostatnie miesiące był trudne dla wielu artystów, którzy z powodu epidemii koronawirusa nie mogli grać koncertów. Górniak wykorzystała ten czas na zadbanie o siebie i regenerację. Przeprowadziła się na Podhale , dużo medytowała, chodziła po górach, by się wyciszyć. „Nie robię już tak, żeby mieć zadyszkę, tylko mieć czas na życie. (...) Po raz pierwszy od 30 lat mojej pracy zawodowej miałam czas, żeby się zatrzymać i popatrzeć, jak rosną moje kwiaty. Uspokoiłam ten bieg, swoje serce, uzdrowiłam organizm, bo nie było na to nigdy czasu”, przyznała Górniak w rozmowie z TVP. Artystka nie ukrywa, że nowy tryb życia wyszedł jej na zdrowie i... bardzo się spodobał. Do tego stopnia, że na jakiś czas postanowiła...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik