Już w środę 27 kwietnia widzowie w końcu zobaczą film "365 dni: Ten dzień". Produkcja pojawi się na Netfliksie, ale na kilkanaście godzin przed tym wydarzeniem gwiazdy, które zagrały w filmie pojawiły się na jego uroczystej premierze. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć Nataszy Urbańskiej, która w filmie gra mocny, czarny charakter. Jak prezentowała się aktorka? Sami spójrzcie - jej kreacja była genialna!

Reklama

Zobacz także: "365 dni. Ten dzień": Jest nowy zwiastun filmu! Fani podzieleni. "Coś im nie wyszło"

Natasza Urbańska na premierze "365 dni. Ten dzień"

Natasza Urbańska znalazła się w obsadzie już w pierwszej części filmu "365 dni" i choć na ekranie pojawiła się tylko na chwilę, to trzeba przyznać, że gwiazda doskonale odnalazła się w roli czarnego charakteru. W drugiej części ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej rola Nataszy Urbańskiej ma być jednak bardziej rozbudowana. Nie ulega wątpliwości, że jej postać dostarczy widzom wielu wrażeń! Przedtem jednak zobaczcie, jak odtwórczyni roli Anny w filmie "365 dni. Ten dzień" prezentowała się na uroczystej premierze tej produkcji!

Adam Jankowski Reporter

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś film "365 dni"?! Rozwiąż nasz gorący QUIZ!

Natasza Urbańska postawiła na klasykę - piękną "małą czarną" z lekko rozkloszowanym dołem oraz mocno odkrytymi ramionami i plecami. Ciekawym dodatkiem w stylizacji aktorki są złote buty na bardzo wysokim obcasie i grubej platformie. Gwiazda tego wieczoru postawiła również na bardzo eleganckie upięcie - wysoki kucyk. Nie zabrakło również oczywiście mocniejszego makijażu.

East News/VIPHOTO

Natasza Urbańska tuż przed premierą "365 dni. Ten dzień" pokazała się na Instagramie w bardzo odważnej kreacji. Gwiazda co prawda nie zdecydowała się jej założyć na uroczystą premierę filmu, jednak zdążyła wywołać niemałe zamieszanie! Jej post skomentował sam Michele Morrone, który najwyraźniej był zachwycony odważnym lookiem polskiej aktorki.

Reklama

A jak Wam się podoba stylizacja Nataszy Urbańskiej z uroczystej premiery? Naszym zdaniem wyszło naprawdę dobrze!

East News/VIPHOTO
Reklama
Reklama
Reklama