Oglądalność filmu "365 dni"
mat. prasowe
Newsy

"365 dni" docenione przez amerykańskiego "Forbesa"! "Tego nie dokonał jeszcze żaden film na Netflixie"

"365 dni" docenione przez amerykańskiego "Forbesa"! "Tego nie dokonał jeszcze żaden film na Netflixie"

"365 dni" to jedna z najbardziej wyczekiwanych i kontrowersyjnych premier, które odbyły się w 2020 roku w Polsce. Z powodu pandemii, już 1 kwietnia, pierwszy polski erotyk trafił do biblioteki Netflixa i szybko znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia. Zaledwie dwa miesiące później, zekranizowaną historię napisaną przez Blankę Lipińską, mogli zobaczyć użytkownicy Netflixa na całym świecie. Amerykański "Forbes" właśnie ogłosił, że "365 dni" dokonało czegoś, czego nie udało się, żadnej innej produkcji dostępnej na tej platformie! O co chodzi? 

Zobacz także: Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej

Nowa łazienka Blanki Lipińskiej zapiera dech! "Czuć pieniądz". Postawiła na prawdziwy luksus

"365 dni" docenione przez amerykańskiego "Forbesa". Dlaczego? 

Takiego sukcesu filmu nie spodziewała się nawet sama Blanka Lipińska. Po światowej premierze "365 dni" na Netflixie z dumą chwaliła się faktem, że jej film zajmuje pierwsze 3 pozycje w wielu krajach. Erotyczna historia Laury Biel i Massimo Torricelli znajdowała się w czołówce najchętniej oglądanych filmów w takich krajach jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Mauritius, Kanada, Izrael, Portugalia, Indie, Niemcy Turcja, Szwecja, Belgia, Czechy, Grecja, Rumunia czy nawet RPA. 

Jednak filmy nie utrzymują się długo w czołówce tego zestawienia Netflixa. Wydawać by się mogło, że to był chwilowy sukces "365 dni" ale amerykański "Forbes" donosi, że erotyk wrócił na listę Top 10 i to aż dwa razy! Coś takiego nie miało miejsca w przypadku żadnej innej produkcji:

10 czerwca '365 dni' miało swój zaskakujący debiut na pierwszym miejscu na liście Top 10. Film spędził na tej pozycji cztery dni, aż nie odbyła się premiera filmu Spike'a Lee 'Da 5 bloods'. Ale tylko cztery dni po tym, 17 czerwca, '365 dni' odzyskało pierwsze miejsce - napisano na łamach "Forbesa"

To może świadczyć o tym, że użytkownicy Netflixa, jeszcze długo nie puszczą tej produkcji w zapomnienie, abstrahując już od faktu, czy przydał im do gustu czy nie. To się nazywa mocny debiut! 

Zobaz także: Doda zdradziła, kto zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju"! To seksowny Włoch! Przystojniejszy niż Massimo z "365 dni"?

Film Blanki Lipińskiej doceniony przez amerykańskiego "Forbsa". "365 dni" zapisało się w historii Netflixa jako jedyny film, który wrócił do Top 10 najchętniej oglądanych filmów aż dwukrotnie. 

Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

Również popularność odtwórców głównych ról imponująco podskoczyła! Fimowego Massimo czyli Michele Morrone śledzi ponad 6,7 miliona osób na Instagramie! Filmowa Laura Biel czyli Anna Maria Sieklucka zgromadziła aż 1,9 milionową publiczność a to wszystko dzięki udziałowi w "365 dniach. 

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone
East News

 

Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe
Newsy
Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej 
Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej 

"365 dni" był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2020 roku. Premiera pierwszego polskiego erotyku na podstawie powieści Blanki Lipińskiej miała miejsce na początku lutego. Jakiś czas później film trafił na polskiego Netflixa, a kilka dni temu pojawił się na zagranicznych platformach. Takiego odbioru nie spodziewała się sama Blanka Lipińska! Film okazał się najchętniej oglądaną produkcją na zagranicznych platformach. Patrząc na te statystyki Blanka może być z siebie dumna.  Zobacz także:  Quiz o Massimo z filmu „365 dni”? Sprawdź, jak dużo wiesz o bohaterze książki Blanki Lipińskiej Netflix: "365 dni" w czołówce najchętniej oglądanych filmów na świecie Film "365 dni" zbierał skrajne opinie po polskiej premierze, jednak nie można mu odmówić ogromnego zainteresowania. Gorąca historia Laury Biel i Massimo Torricelli, w reżyserii Barbary Białowąs, kilka dni temu trafiła na zagraniczne platformy Netflixa. Niemalże natychmiastowo znalazła się w TOP 3 w takich krajach jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Mauritius, Kanada, Izrael, Portugalia, Indie, Niemcy Turcja, Szwecja, Belgia, Czechy, Grecja, Rumunia czy nawet RPA.  Blanka Lipińska nie kryje swojej ekscytacji:  Cała się trzęsę - to po pierwsze. Po drugie, jestem bardzo wdzięczna. Jestem tylko małą dziewczynką z Polski, która ma marzenie, pomysł i książkę. Mam też wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi spełnić to marzenie " Ten sukces na pewno doda jej skrzydeł i motywacji nad pracą nad kolejną częścią. Jesteście ciekawi kolejnych ekranizacji? Autorka głośnego erotyku zaapelowała również do swoich zagranicznych fanów o cierpliwość i nie rozprzestrzenianie nielegalnych wersji jej książki, ponieważ niedługo tłumaczenia...

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze
Newsy
Blanka Lipińska w obiektywie Barona. Tak świętowali sukces "365 dni"
Blanka Lipińska w obiektywie Barona. Tak świętowali sukces "365 dni"

Blanka Lipińska ma powody do radości! Film "365 dni" osiągnął spory sukces, zaraz po tym jak pojawił się na zagranicznych platformach Netflixa. Takiej premiery za granicą nie spodziewała się nawet sama autorka kontrowersyjnej książki! Wczoraj wraz z Baronem świętowali ten sukces! Blanka stanęła nawet przed obiektywem ukochanego. Zobaczcie, co z tego wyszło i jak spędzili ten dzień!  Zobacz także:  Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej Blanka Lipińska w obiektywie Barona  Film "365 dni" zbierał skrajne opinie po polskiej premierze, jednak nie można mu odmówić ogromnego zainteresowania. Historia Laury Biel oraz Massimo Torricelli, która wyszła spod pióra Blanki Lipińskiej, rozgrzała również zagranicznych fanów, czego dowodem było TOP 3 na platformie Netflixa w wielu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, na Mauritiusie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy nawet RPA!  Blanka Lipińska zdecydowanie miała co świętować! Tego dnia towarzyszyli jej m.in. ukochany Baron oraz mama Małgorzata, z którymi aktualnie przebywa na Kaszubach. Autorka "365 dni" zapozowała przed obiektywem ukochanego, zwróćcie uwagę na jej uśmiech!  Oto jak świętowałam międzynarodowy sukces filmu 🎊 @malgorzatael zrobiła mi wianek 💐 @alekbaron zrobił mi zdjęcie 📸 A cieszę się tak bo w nagrodę zjadłam pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiłam piwem 🥩+🍺=❤️ Gratulujemy sukcesu! Myślicie, że sukces pierwszej części przyspieszy ekranizację drugiej? Jesteście ciekawi kolejnej części na wielkim ekranie?  Zobacz także:  Blanka Lipińska zdradzi fragmenty czwartej części "365 dni"! To wszystko w szczytnym celu! Blanka Lipińska...

Duffy krytykuje film "365 dni"
Newsy
Duffy protestuje przeciwko filmowi "365 dni" Blanki Lipińskiej: "Naćpano mnie, porwano, gwałcono!"
Duffy protestuje przeciwko filmowi "365 dni" Blanki Lipińskiej: "Naćpano mnie, porwano, gwałcono!"

Duffy prostestuje przeciwko filmowi "365 dni". Brytyjska wokalistka napisała list otwarty do właściciela Netflixa, w którym zwraca uwagę, że produkcja Blanki Lipińskiej jest nieodpowiedzialna i niebezpieczna.  Brytyjska wokalistka niedawno wyznała, że została porwana, odurzona narkotykami i zgwałcona. Długo nie mogła poradzić sobie z traumą i to było powodem, że tak nagle zniknęła z show biznesu. Dramatyczną prawdę skrywała w sobie ponad 10 lat.  Nie wiem, jak wyrazić to, jak bardzo nieodpowiedzialne jest to, że film "365 dni" znajduje się na Netfliksie. Jednak moje cierpienie i doświadczenia zobowiązują mnie do tego, by zabrać głos   - napisała w liście do Netflixa Zobacz także:  Wstrząsające wyznanie wokalistki Duffy po 10 latach milczenia! "Zostałam zgwałcona i odurzona" Duffy krytykuje film "365 dni". Napisała list otwarty do właściciela Netflixa Duffy postanowiła zabrać głos, w sprawie treści przedstawionych w filmie "365 dni". Brytyjska wokalistka, która ma za sobą traumatyczne doświadczenia związane z porwaniem oraz gwałtem, nie mogła pozostać obojętna na fakt, jak ten trudny temat został przedstawiony w filmie Blanki Lipińskiej. Podkreśla, że cierpienie ofiar nie ma nic wspólnego z romansem przedstawionym w erotyku:  Kiedy piszę te słowa, 25 milionów osób jest gdzieś przetrzymywanych przez handlarzy ludźmi. Nie wspominam oczywiście o ludziach, o których nawet nie mamy pojęcia. Martwi mnie, że Netflix promuje kino zniekształcające i bagatelizujące przemoc seksualną oraz handel ludźmi. Nie rozumiem, jak Netflix mógł przeoczyć, że udostępnianie takiego filmu jest skrajnie nieodpowiedzialne, niewrażliwe i niebezpieczne. Doszło nawet do tego, że kilka kobiet pisało do aktora grającego główną rolę z...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner