Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny
Zobacz!
1/5
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - urodziny

 

O tych urodzinach będzie głośno jeszcze przez jakiś czas, zwłaszcza, że w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia z imprezy. A mowa o hucznych, 30. urodzinach Anny i Roberta Lewandowskich, którzy z tej okazji wyprawili wielki bal dla swoich przyjaciół. Wśród nich pojawiło się mnóstwo gwiazd - m.in. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, Paulina Sykut z mężem czy Kuba Wojewódzki. Najważniejszymi jednak osobami na imprezie były... mamy  - Iwona Lewandowska oraz Maria Stachurska! Zobaczcie zdjęcia, które pojawił się na fanpejdżach Roberta i Ani oraz u nich samych na Instagramie!

 

Zobacz: Nie uwierzysz co Andrzej Wrona podarował Lewandowskim na urodziny! Ania nie będzie zadowolona! :)

 

2/5
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich

 

To była piękna noc. Mieliśmy to, co najcenniejsze - uśmiech oraz zabawę naszych najbliższych! Wszystkim Wam dziękujemy za Wasze wielkie serca - pisał Robert Lewandowski tuż po imprezie. 

 

Robert i Ania wyglądali genialnie tej nocy! Podobnie jak ich mamy! 

 

Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie!

3/5
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich

 

Ania i Robert podczas imprezy obdarowali swoje mamy bukietami kwiatów. Każda nich wygłosiła również przemowę! Cała czwórka wyglądała pięknie! Tylko co z Klarą? :) Najpewniej tego wieczoru została z nianią! :)

 

Zobacz także: Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Na czym zarabia miliony?

4/5
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich

 

Uśmiechy nie schodziły im z twarzy! ;) 

Jeszcze więcej zdjęć - pod tym linkiem. 

 

5/5
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich