Kiedy Magda Femme zaczynała swoją muzyczną karierę w "Ich Troje" miała 24 lata. Razem z jednym z najbardziej znanych zespołów w Polsce, stworzyła takie hity jak "A wszystko to", "Prawo", czy "Ci wielcy", a także była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego, choć z początku małżeństwo tej dwójki było trzymane w ścisłej tajemnicy. Opuszczając grupę rozstała się również z liderem "Ich Troje" i zaczęła nowe życie. Dziś, 22 maja, Magda Femme obchodzi 50 urodziny. Jak zmieniła się artystka i co u niej słychać?

Reklama

Zobacz także: Totalna metamorfoza wokalisty "Ich Troje"! Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom: "A kto to ten pan"?

Jak dziś wygląda Magda Femme z "Ich Troje"? Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego kończy 50 lat

Fani zespołu "Ich Troje" poznali Magdę Femme jako piękna, utalentowaną młodą dziewczynę o ciemnych, niemal kruczoczarnych włosach. Wokalista zachwycała publiczność, a do grupy trafiła wygrywając casting zorganizowany w klubie karaoke. Niedługo później zachwyciła również samego Michała Wiśniewskiego, a w 1996 roku została jego żoną. Ich małżeństwo jednak musiało być ukrywane, co po latach wyznała w rozmowie z "Vivą":

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy.

Miłość Magdy Femme i lidera "Ich Troje" nie przetrwała próby czasu. W tym samym wywiadzie Magda Femme przyznała również, że z zespołu wcale nie odeszła dobrowolnie, a została wyrzucona. Byli małżonkowie jednak wybaczyli sobie dawne sprawy, i po kilku fani "Ich Troje" od czasu do czasu wciąż mogli oglądać ich razem występujących na scenie. Jak od tego czasu "Ich Troje" zmieniło się życie Magdy Femme? Artystka wiele razy eksperymentowała ze swoim wizerunkiem i przez pewien czas była nawet blondynką!

Bartosz KRUPA/East News

W 2008 roku na świat przyszła córka Magdy Femme, a w mediach wręcz roiło się od plotek, że to dziecko Michała Wiśniewskiego. Jeszcze jako wokalistka "Ich Troje", piosenkarka nagrała swoją pierwszą solową płytę, a kiedy odeszła z zespołu wcale nie ubyło jej fanów. Piosenkarka koncertowała, rozwijała się muzycznie i brała udział w wielu ciekawych projektach z innymi artystami. Tak też spotkała na swojej drodze rapera Michała Zawidzkiego, z którym dziś jest w szczęśliwym związku. Dziś Magda Femme nie może narzekać na brak zajęć, a pandemia wcale nie pokrzyżowała jej planów zawodowych. Czy żałuje swoich życiowych wyborów? Magda Femme zdecydowanie nie ogląda się za siebie.

Zobacz także

Czasem, gdy mam doła, zastanawiam się nad swoim życiem. Czasem myślę, co by było gdyby. Ale to jest bez sensu. Zdaję sobie sprawę, że 50 lat brzmi już jakoś poważnie. Mnie raczej zależy wyłącznie na zdrowiu, relacjach z bliskimi i tym, by czuć się szczęśliwa sama ze sobą - zdradziła w najnowszym wywiadzie z Plejadą.

Fani zespołu "Ich Troje" mogą być zaskoczeni tym, jak dziś wygląda Magda Femme. Gwiazda wróciła do ciemnych włosów - jednak w o wiele bardziej naturalnym wydaniu i wciąż zachwyca urodą. Waszym zdaniem bardzo się zmieniła?

W latach 1995-2001 Magda Femme była wokalistką "Ich Troje". W 1996 roku piosenkarka została żoną Michała Wiśniewskiego, jednak po 5 latach ich małżeństwo się rozpadło.

LUKASZ SZELAG/REPORTER

Dziś artystka jest szczęśliwą mamą nastoletniej dziewczynki i ponownie odnalazła miłość. Co więcej, Magda Femme wygląda rewelacyjnie!

TRICOLORS/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama