Edyta Górniak z tortem na urodzinach Allana

Te urodziny Allan Krupa zapamięta na długo! Syn Edyty Górniak skończył właśnie 15 lat. Z tej okazji piosenkarka urządziła dla niego małe przyjęcie w gronie znajomych. Goście bawili się w Trójmieście, ponieważ właśnie tam koncertowała artystka. W restauracji pojawili się najbliżsi współpracownicy Edyty Górniak. A jej menedżer relacjonował wszystko na Instastory. Jeszcze więcej pokazują zdjęcia, do których dotarliśmy. Widać na nich, że 15-letni Allan Krupa... pali papierosy! Ale to nie wszystko.

Co jeszcze działo się na jego urodzinowej imprezie? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

1/6
Alan Krupa obchodził swoje 15. urodziny zdmuchując świeczkę z tortu zrobionego ze skrzydełek kurczaka
Instagram

15. urodziny Allana Krupy

Edyta Górniak zadbała o to, aby jej syn dobrze bawił się w dniu swoich urodzin. Allan Krupa skończył właśnie 15 lat. Z tej okazji piosenkarka zamówiła dla niego wyjątkowy tort. Został on stworzony z... burgerów i skrzydełek kurczaka! Allan Krupa zdmuchnął świeczkę i przystąpił do dalszej zabawy. Przy okazji wyszło na jaw, że 15-latek lubi sobie zapalić...

2/6
15-letni syn Edyty Górniak, Alan Krupa, pali papierosy

Syn Górniak z papierosem

Paparazzi uwiecznili Allana, który wyszedł przed restaurację, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i przy okazji zapalić papierosa. 15-latek nie kryje się chyba z tym nałogiem. Allan Krupa nie szczególnie bał się bowiem wzroku starszych osób.

 

3/6
15-letni Allan, syn Edyty Górniak pali papierosa

Czyżby jego mama nie miała nic przeciwko temu, że jej nastoletni syn popala?

4/6
Edyta Górniak z nowym partnerem na urodzinach syna?

Nowy partner Górniak?

Edyta Górniak tego wieczoru była w wyjątkowo dobrym nastroju. Być może to zasługa jej przystojnego towarzysza.

5/6
Edyta Górniak z nowym partnerem na urodzinach syna?

Tajemniczy mężczyzna nie odstępował jej na krok. Czule ją obejmował i całował po rękach. Później całą trójką opuścili restaurację. Kim jest nowy adorator Edyty Górniak?

6/6
Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak?

Według mediów to były piłkarz Arki Gdynia. Czyżby udało mu się skraść serce Edyty Górniak? Piosenkarka, po trudnych doświadczeniach z mężczyznami, jest bardzo ostrożna. Czy sportowiec zdoła zatrzymać ją na dłużej?

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa