Magdalena Bieńkowska


Imię: Magdalena

Drugie imię: -

Nazwisko: Bieńkowska

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Waga

Data urodzenia: 1993-10-03

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 173

BIO: Magdalena Bieńkowska - urodzona w Mrągowie Miss Polonia 2015. Jako Miss Polonia Magdalena Bieńkowska reprezentowała Polskę w konkursie Miss International 2016. Dotarła w nim do ścisłego finału, w którym wystąpiło piętnaście miss z całego świata. Ma na swoim koncie również tytuł Miss Warmii i Mazur.
Magdalena Bieńkowska na Uniwersytecie Warszawskim obroniła pracę licencjacką na kierunku Stosunki Międzynarodowe (2015) obecnie jest studentką studiów drugiego stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się podróżowaniem, żeglarstwem oraz tenisem ziemnym. Biegle mówi po angielsku, nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze.
W listopadzie 2016 roku została sfotografowana w towarzystwie aktora Antka Królikowskiego, co spowodowało spekulacje na temat tego, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Magdalena Bieńkowska skomentowała tę sytuację w wywiadzie dla Party.pl:
- Pamiętam, że mama była pierwsza osobą, która wynalazła to w internecie, ale cóż ja mogę powiedzieć, życie prywatne jest moim priorytetem i niech tak zostanie.
- Czyli z Antkiem Królikowskim nie łączy cię nic?
- Zostawię to dla siebie.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index