East News
Piękna!
1/4
East News

 

Ostatnio Doda była skupiona przede wszystkim na organizacji koncertu "Artyści przeciwko nienawiści". Piosenkarka, za sprawą tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, postanowiła przeciwstawić się hejtowi. Doda zaapelowała do polskich artystów, aby połączyli siły i wystąpili wspólnie na scenie w dobrej wierze. Rabczewska wyciągnęła nawet rękę do swoich koleżanek, z którymi od lat pozostaje w konflikcie. Edyta Górniak odmówiła jednak występu podczas wspomnianego koncertu. Z kolei Justyna Steczkowska nie powiedziała nie. 

Doda, choć jest zajęta organizacją koncertu, znalazła również czas na spotkanie z fanami. Artystka pojawiła się w jednym z warszawskich sklepów Empik, gdzie promowała swój najnowszy krążek pt. "Dorota". Doda prezentowała się zjawiskowo. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Górniak i Chylińska nie chcą wystąpić z Dodą. Nosowska skomentowała ich decyzję

2/4
East News

 

Doda promuje płytę pt. "Dorota"

 

Doda długo kazała czekać swoim fanom na płytę. W jej życiu prywatnym nie brakowało bowiem rewolucji. Dorota przez długi czas ukrywała swój związek z Emilem, z którym ostatecznie wzięła ślub w tajemnicy przed wszystkimi. Ostatnio życie mocno ją doświadczyło. Odeszła jej ukochana babcia, którą Doda podziwiała i która była dla niej największą inspiracją. Artystka postanowiła, że najnowsza płyta będzie hołdem dla niej. Krążek "Dorota" został bowiem nagrany z orkiestrą symfoniczną. Piosenkarka zaprezentowała się na nim ze strony, z której do tej pory jej nie znaliśmy.

Rabczewska na spotkanie z fanami wybrała wyjątkowo grzeczną kreację, która dodała jej klasy. Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
East News

 

Doda przyzwyczaiła nas do kontrowersyjnych kostiumów scenicznych, które zazwyczaj podkreślały jej kobiece wdzięki. Tym razem jednak piosenkarka postawiła na czarną sukienkę z dłuższym tyłem, którą ozdabiały srebrne aplikacje. Do tego dobrała również czarne, zamszowe kozaki. Całość uzupełniła delikatnym makijażem i klasyczną fryzurą. 

Doda ostatnio zrezygnowała z krzykliwego stylu. Co więcej, zdecydowała się także na zrobienie sesji zdjęciowej, podczas której pozowała bez makijażu. Ta przemiana bardzo nam się podoba! A wam? 

4/4
East News

 

Posłuchacie jej nowej płyty? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Doda