Gwiazdy podczas pierwszego dnia festiwalu w Sopocie

Podczas pierwszego dnia Top of The Top Festival 2019 w Sopocie na scenie w Operze Leśnej (ale również poza nią) pojawiło się mnóstwo gwiazd! W koncertach "Forever Young" pojawili się m.in. Bonnie Tyler, Agnieszka Chylińska czy zespół Perfect. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz takżeChylińska, Węgiel, Markowska, Sarsa i wiele innych... Tak gwiazdy promują festiwal w Sopocie w TVN!

1/6
Olivier Janiak i Grażyna Torbicka na festiwalu w Sopocie

Koncert pierwszego dnia poprowadzili Grażyna Torbicka i Olivier Janiak. Jak zawsze zaprezentowali klasę i najwyższy poziom konferansjerki. 

2/6
Grzegorz Markowski i Bonnie Tyler na festiwalu w Sopocie

Wśród największych gwiazd festiwalu pojawili się Bonnie Tyler (świętująca 50-lecia na scenie) oraz zespół Perfect z Grzegorzem Markowskim na czele. Usłyszeliśmy takie przeboje jak: "It's A Heartache”, „Total Eclipse of the Heart” i „Holding Out For A Hero" oraz "Chcemy być sobą" czy "Nie płacz Ewka". 

3/6
Agnieszka Chylińska w czarnej sukience

Świętująca 25-lecie na scenie Agnieszka Chylińska zaśpiewała trzy swoje hity - "Kiedy powiem sobie dość", "Koła czasu" oraz "Królową Łez". I udowodniła, że jest absolutną królową, którą sopocka publiczność kocha!

4/6
Małgorzata Rozenek w niebieskiej bluzie i Radek Majdan w białych spodniach

Wśród gości festiwalu pojawili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan! Gwiazda zaszalała z fryzurą - postawiła na kolorowe warkocze. Nie mogła więc nie skupiać na sobie uwagi fotoreporterów. Jej stylizacja również robi wrażenie.

Zobacz także: Totalna zmiana na głowie Małgorzaty Rozenek. Taka fryzura to hit wśród nastolatek

5/6
Małgorzata Rozenek w niebieskiej bluzie i kozakach w Sopocie

Miało być na bogato, było na bogato - zobaczcie tylko kozaki Rozenek w... banknoty. Jak to oceniacie?

6/6
Katrina (Ex Katrina & The Waves) oraz Jennifer Paige na festiwalu w Sopocie

Na festiwalu w Sopocie zagrały także Katrina (Ex Katrina & The Waves) oraz Jennifer Paige. Kto podobał się Wam najbardziej?