bio

  • Wiek:
    27 lat
  • Data urodzenia:
    3 października 1993
  • Wzrost:
    173cm
  • Znak zodiaku:
Magdalena Bieńkowska - urodzona w Mrągowie Miss Polonia 2015. Jako Miss Polonia Magdalena Bieńkowska reprezentowała Polskę w konkursie Miss International 2016. Dotarła w nim do ścisłego finału, w którym wystąpiło piętnaście miss z całego świata. Ma na swoim koncie również tytuł Miss Warmii i Mazur.
Magdalena Bieńkowska na Uniwersytecie Warszawskim obroniła pracę licencjacką na kierunku Stosunki Międzynarodowe (2015) obecnie jest studentką studiów drugiego stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się podróżowaniem, żeglarstwem oraz tenisem ziemnym. Biegle mówi po angielsku, nie przepada za gotowaniem, a jej słabością są słodycze.
W listopadzie 2016 roku została sfotografowana w towarzystwie aktora Antka Królikowskiego, co spowodowało spekulacje na temat tego, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Magdalena Bieńkowska skomentowała tę sytuację w wywiadzie dla Party.pl:
- Pamiętam, że mama była pierwsza osobą, która wynalazła to w internecie, ale cóż ja mogę powiedzieć, życie prywatne jest moim priorytetem i niech tak zostanie.

- Czyli z Antkiem Królikowskim nie łączy cię nic?

- Zostawię to dla siebie.