• km

Tomasz Oświeciński dał nam do zrozumienia, kto jest agentem! "Wiedziałem od drugiego odcinka"!

Kto jest agentem? Tomasz Oświeciński zdradził, że bardzo szybko znalazł odpowiedź na to pytanie! Sportowiec początkowo typował Rafała Maślaka, lecz gdy ten odpadł już w pierwszym odcinku. Następnie uwaga Tomasza przeniosła się na inną osobę, która okazała się tą właściwą!

Od drugiego odcinka wiedziałem, kto jest agentem. Odpadłem z tego programu tylko przez swoją głupotę. Byłem nieprzygotowany do testu. Spieszyłem się, nie przeczytałem wszystkich pytań dobrze, nie byłem doinformowany przez Tamarę i Antka, ponieważ byłem zajęty czym innym i dlatego odpadłem. A wiedziałem, kto jest agentem od drugiego odcinka - powiedział Tomasz Oświeciński w wywiadzie dla Party.pl.

Tomek tak się zapędził w wypowiedzi, że prawie zdradził, kto faktycznie jest agentem!  Czyżby chodziło mu o Huberta Urbańskiego, o którym nie wsopmniał w naszym wywiadzie? A także zdradził, co mu dał udział w Agencie. Musicie to zobaczyć! Dziś finał programu "Agent"! Nareszcie wszystko się wyjaśni!

 

Zobacz też: Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

 

Kto jest agentem? Tomasz Oświeciński bardzo szybko się zorientował!

Tomasz Oświeciński z córką pod studiem DDTVN

A wy kogo typujecie? Tamarę, Antka czy Huberta?

Macademian Girl uśmiech

Kto jest agentem?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady