• km

Nowa prowadząca "The Voice of Poland". Halinkę Mlynkovą zastąpi... Zgadniecie?

Halina Mlynkova w cekinowej sukni
Fot. ONS

Halina Mlynkova nie poprowadzi nowej edycji "The Voice of Poland" - podaje "Fakt". Według publikacji tabloidu, piosenkarka nie sprawdziła się w roli prowadzącej i nie zobaczymy jej jesienią na antenie TVP2. Sam program na pewno pojawi się w telewizji publicznej, lecz z nową prowadzącą. Dla Haliny Mlynkovej to duża strata. Gwiazda czuła się spełniona w roli gospodyni muzycznego show, a ich gaże za taką posadę są satysfakcjonujące... Kto zajmie jej miejsce?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Będę kibicować Marcie, ale...". Piasek komentuje zwycięstwo Marty w "The Voice of Poland". Czy jego zdaniem zasłużyła na zwycięstwo?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Magdalena Mielcarz zastąpi Halinę Mlynkovą w "The Voice of Poland"

Nową prowadzącą program ma zostać Magdalena Mielcarz. "Fakt" donosi, że nowe władze Telewizji Polskiej przeanalizowały wcześniejsze edycji programu i uznały, że piękna aktorka i modelka powinna wrócić do prowadzenia show. Według szefostwa TVP, Mielcarz lepiej sprawdzała się w roli konferansjerski. Przypomnijmy, że to właśnie Halina Mlynkova zajęła miejsce Magdy Mielcarz na stanowisku gospodyni programu. Najwyraźniej jednak uznano, że wcześniejsza prowadząca sprawdzała się lepiej. Mielcarz zrezygnowała z prowadzenia 6. edycji show z powodów osobistych. Teraz sytuacja się zmieniła i, mieszkająca na co dzień w USA gwiazda, może częściej pojawiać się w Polsce. Ponadto, Mielcarz ma również na swoim koncie dokonania w branży muzycznej. Od jakiegoś czasu gwiazda próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Czy fani programu "The Voice of Poland" będą zadowoleni z takiej zmiany? Przekonamy się już jesienią!

 

Zobacz też: Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?

 

Halina Mlynkova nie poprowadzi jesiennej edycji "The Voice of Poland".

Halina Mlynkova w długiej sukni w finale The Voice of Poland
Fot. ONS

Nową prowadzącą zostanie Magdalena Mielcarz.

Uważasz, że zamiana Mlynkovej na Mielcarz do dobra zmiana?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje