• BoyToy

Są już szczegóły nowego show Polsatu. Znamy listę gwiazd i jurorów

Nowe show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Fot. ONS

Telewizja Polsat dołożyła wielu starań, aby wiosenna ramówka stacji prezentowała się bardzo okazale, szczególnie w sektorze programów rozrywkowych. Wykupienie licencji na "Taniec z Gwiazdami" wzbudziło wiele emocji, a na rynku trwa obecnie gorączkowe poszukiwanie gwiazd, które już niebawem zatańczą na parkiecie. Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Kogo jeszcze zobaczymy w show?

"Taniec z Gwiazdami" to jednak nie jedyne show, na którego produkcję zdecydował się Polsat. Jak już informowaliśmy wcześniej, stacja pokaże też zagraniczny format "Your Face Sounds Familiar", który w Polsce będzie nazywał się "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jego ramach gwiazdy przebierają się w każdym odcinku za światowych wykonawców muzyki pop i odśpiewują ich największe hity. W oryginalnych zamierzeniach program miał prowadzić Krzysztof Ibisz, a jurorem być m.in. Michał Wiśniewski. Zrewidowano jednak te plany.

Zobacz: Wiśniewski odpowiada na propozycje Polsatu

Ujawniono jednak nowe szczegóły show. Jak donosi portal WirtualneMedia.pl, w roli prowadzących zobaczymy duet Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. Wśród uczestników zaś pojawią się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Julia Pietrucha, Mariusz Totoszko czy Bilguun Ariunbaatar. W jury natomiast zasiądą Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska, DJ Adamus i Małgorzata Walewska. Show będzie emitowane w każdą sobotę.

Warto podkreślić, że według informacji WirtualneMedia.pl, zwycięzca każdego odcinka otrzyma nagrodę pieniężną, które w całości przekaże potrzebującej osobie. Podobnie z nagrodą triumfatora całej edycji show.

Będziecie oglądać nowe show Polsatu?

 

 

Gwiazdy na koncercie sylwestrowym Polsatu:

Może Cię również zainteresować:

Jurorzy z Twoja Twarz Brzmi Znajomo w quizie Party.pl dali się nabrać! "To jakiś transseksualista?"

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje