Michał Wiśniewski reklamuje pożyczki
ONS
Newsy

Polsat chce Wiśniewskiego do "Tańca z gwiazdami". Przyjmie zaproszenie?

Michał odpowiada na propozycję Niny Terentiew

Jak wiadomo nie od dziś Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej lubianych przez Ninę Terentiew gwiazd. Dlatego kiedy tylko poinformowaliśmy was o tym, że rusza "Taniec z gwiazdami" w Polsacie, od razu wiedzieliśmy, że nazwisko Michała znajdzie się na liście potencjalnych uczestników. Teraz sam artysta potwierdził, że dostał propozycję aby zatańczyć w show.

Zobacz: "Czas świetności mi minął"

Ostatecznie Michał odmówił i zapewnił, że nie pojawi się w żadnym podobnym formacie.

Aby była jasność nie wystąpię ani w Tańcu z Gwiazdami ani w żadnym innym teleturniejuzaznaczył Michał Wiśniewski.


Tym samym Michał zdradził, że jego celem jest teraz promocja płyty "La Revolucion" i przygotowywanie się do trasy koncertowej.

Żałujecie, że Michał nie zatańczy na parkiecie?

Michał Wiśniewski z rodziną w cyrku:

Michał Wiśniewski
Newsy
Dlaczego Michał Wiśniewski ukrył swój piąty ślub?
Od niedawna o swojej ukochanej mówi "żona"! Dlaczego Michał Wiśniewski nie pochwalił się fanom zmianą stanu cywilnego?

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego zawsze budziło zainteresowanie fanów i mediów. On sam zresztą chętnie je podsycał, dzieląc się ze światem pikantnymi i nierzadko skandalizującymi informacjami. Głośno mówił o swoich nałogach, słabościach, trudnym dzieciństwie, burzliwym życiu prywatnym i związkach. Zakochiwał się, brał ślub (relacja tego z Martą "Mandaryną" Wiśniewską emitowana była nawet w telewizji!), a potem rozstawał. Cztery razy. Tym razem jednak ukrył przed mediami nie tylko sam ślub ale i wszelkie informacje na temat nowej miłości. Skąd w nim ta niezwykła zmiana? I dlaczego tym razem jest tak tajemniczy? Michał już nie chce wszystkim się dzielić, wyrósł z tego. Wyciągnął lekcję z przeszłości i w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak może być przez ludzi postrzegany. Zależy mu teraz na prywatności i trzeba przyznać, że jest w tym bardzo konsekwentny - przyznała w rozmowie z magazynem "Flesz" znajoma Wiśniewskiego. Zobacz także:  Była wokalistka "Ich Troje" szczerze o konflikcie z Michałem Wiśniewskim! Co zdradziła w rozmowie z mediami?  O jego nowej ukochanej zrobiło się głośno latem zeszłego roku. Michał Wiśniewski poznał ją na randkowym portalu, na który zalogował się po głośnym rozstaniu z Dominiką Tajner w marcu 2019. Z Pauliną, bo tak ma na imię wybranka wokalisty, długo czatował online. Na początku niezobowiązująco. Gdy jednak w końcu postanowili spotkać się, szybko zaiskrzyło. Wybranka wokalisty nie jest ani związana z show biznesem ani zainteresowana zaistnieniem w nim. W lipcu "Fakt" doniósł, że Paulina, wraz ze swoimi dziećmi, wprowadziła się do podwarszawskiego domu Michała. Pod koniec grudnia Michał poprosił Paulinę o rękę, a w kwietniu para powiedziała sobie "tak" podczas kameralnej uroczystości w...

AKPA/ONS
Newsy
"Fabienne musiała pozaliczać wszystkie modlitwy"
Córka Wiśniewskiego i Mandaryny idzie do pierwszej komunii

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno Michał Wiśniewski i Mandaryna pokazywali swoją córkę na okładce "Vivy!", której zdjęciami żyła cała Polska, a teraz przyszła pora na pierwszą komunię świętą. Chociaż relacji z wydarzenia raczej nie zobaczymy w żadnym kolorowym magazynie to ze względu na majowy priorytet tematu "komuń" sprawą zainteresowali się dziennikarze "Dzień Dobry TVN", którzy do swojego studia zaprosili Martę razem z córką. W końcu szans na przyjście całej rodziny raczej nie było (a może zabrakło funduszy ze strony stacji?). Mandaryna opowiedziała o tym jak wyglądały przygotowania Fabienne do majowego sakramentu : - Fabienka musiała dość długo przygotowywać się do komunii. Musiała pozaliczać wszystkie modlitwy, chodziła na próby, bo komunię mamy już za sekundkę . Ciekawe czy na ceremonię i przyjęcie przyjedzie Michał Wiśniewski z przyszłą żoną, Dominiką Tajner?  

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
W programie na żywo padło pytanie o jego piąte dziecko. Jak zareagował Michał Wiśniewski?
W programie na żywo padło pytanie o jego piąte dziecko. Jak zareagował Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski zdementował czy potwierdził medialne plotki dotyczące ciąży swojej partnerki? Zaledwie kilka dni temu poinformowaliśmy, że lider zespołu "Ich Troje" już wkrótce po raz piąty zostanie ojcem. Okazało się wówczas, że nowa partnerka, którą Michał Wiśniewski poznał przez internet,  jest w trzecim miesiącu ciąży. Oznacza to, że dziecko pary przyjedzie na świat w marcu 2020 roku.  Michał Wiśniewski do tej pory nie komentował medialnych doniesień, ale teraz w programie emitowanym na żywo został zapytany wprost, czy może potwierdzić informacje o piątym dziecku. Jak Michał Wiśniewski zareagował na gratulacje od Tomasza Kammela? Michał Wiśniewski zapytany o dziecko w "Pnś" Michał Wiśniewski pojawił się w czwartkowym wydaniu "Pytania na Śniadanie", żeby wziąć udział w rozmowie na temat pomagania dzieciom w lekcjach. Lider "Ich Troje" z pewnością nie spodziewał się jednak tego, że prowadzący śniadaniowe show rozpoczną rozmowę od informacji dotyczących jego piątego dziecka!  Przychodzi nasz kolega dzisiaj i mówi: „Słuchajcie, wy nie wiecie, ale Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko”- zaczął opowiadać Tomasz Kammel. Jeśli nie chcesz o tym mówić, to ani słowa, ale jeśli chcesz, to my ci bardzo serdecznie gratulujemy… w walce z niżem demograficznym - powiedział dziennikarz. Michał Wiśniewski był wyraźnie zmieszany i nie chciał komentować doniesień na swój temat.  Mamy dzisiaj bardzo fajny temat. Chciałem powiedzieć, że po dłuższym okresie chodzenia do szkoły stwierdziłem, że ja właśnie lekcji już odrabiał nie będę - Michał Wiśniewski próbował wrócić do tematu odrabiania lekcji.  Marzena Rogalska nie odpuszczała i znów...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner