Gwiazdy komentują aferę z udziałem Macieja Stuhra

Magda Gessler, Michał Figurski i były mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Zbigniew Urbański, skomentowali wypowiedź Macieja Stuhra i aferę, która po niej wybuchła. Burzę wywołały słowa aktora, który podczas rozdania nagród Orły 2016 żartował z polityków, wypadku prezydenta Andrzeja Dudy, a nawet z katastrofy smoleńskiej, stała się hitem internetu. Ale żarty Macieja Stuhra nie wszystkim przypadły do gustu.

Gwiazdy wspierają Macieja Stuhra!

Sprawa stała się na tyle głośna, że Maciej Stuhr i jego zapowiedź przed wręczeniem nagrody została nawet skomentowana w głównym wydaniu "Wiadomości". Ostro zareagowała także Krystyna Pawłowicz, która na Facebooku odpowiedziała na żarty Stuhra pisząc:

Panie Maciusiu STUHR,
Żołnierze Wyklęci już nie żyją.Zakatowani.
W 2010 r. zginęli wszyscy pasażerowie tupolewa.Też Prezydent Kaczyński.
Prezydent Andrzej Duda szczęśliwie, mimo "oponki" - ocalał.
Śmieszne,co?
A jak tam ze zdrowiem Tatusia Szanownego Pana Aktora?
Proszę też coś zabawnego wymyślić......Te Pana koleżanki,aktorki też się na pewno pośmieją.
Pani Anna Dymna też się śmiała.....
Śmieszne było,co?Bo śmierć Polaków jest śmieszna,nie? No,Pani Anno...?

Aktor w swoim stylu odniósł się do wpisu posłanki i zapewnił, że jego słowa skierowane były do wszystkich, którzy "wycierają gębę" m.in. katastrofą smoleńską.

 

Medialna afera z udziałem Macieja Stuhra nie przeszła niezauważona także przez gwiazdy polskiego show-biznesu. Magda Gessler opublikowała post aktora i zapewniła swoje poparcie.

Brawo Maćku !!!! Popieram !!! WIELKIE BESOS

Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej z kolei udostępnił nagranie z rozdania filmowych nagród z wystąpieniem Macieja Stuhra. Zbigniew Urbański nie ukrywa, że żarty aktora przypadły mu do gustu.

Zapisałem na twardym dysku i w chmurze. Pewnie wkrótce zacznie się walka o prawa autorskie i Maciej zniknie z sieci, a jest genialny. Idę o zakład, że nagle okaże się, że u Kiszczaka znaleźli też coś na niego.

Pojawienie się materiału o wystąpieniu Macieja Stuhra w "Wiadomościach" skomentował Michał Figurski. Dziennikarz zastanawia się, czy TVP zamierza również zrobić także newsa z jednej z podstawówek, gdzie trwa śledztwo w sprawie tego, kto na drzwiach toalety napisał... "Andrzej Dupa".

Wiadomości ostatnio codziennie donoszą o każdym kto się ośmieli żartować z głowy Państwa. Było o Agacie Passent, o Macku Stuhrze, o Kuźniarze.. Ciekawe czy będzie coś o szkole w Opolu gdzie wśród młodzieży trwa śmiertelnie poważne śledztwo /również grafologiczne/ bo w szalecie ktoś napisał ANDRZEJ DUPA.. Jak tu podać takiego newsa...???:)

Wygląda więc na to, że Maciej Stuhr swoimi żartami na gali wywołał niezłe zamieszanie...

 

Zobacz także: Andrzej Duda miał wypadek przez stare opony? Nie były wymieniane od...

 

Magda Gessler zachwycona Maciejem Stuhrem.

Sprawę skomentował także Michał Figurski.

Zbigniew Urbański jest zachwycony wystąpieniem Macieja Stuhra.

Aktor może liczyć na wsparcie kolegów z show-biznesu.