• BoyToy

Chajzer masakruje Darka K: celeb w trampkach Dolcze Srolcze. Byłem na miejscu wypadku

Chajzer komentuje wypadek Dariusza Krupy
Fot. ONS

Nie ma wątpliwości, że najgłośniejszą sprawą tego tygodnia, a w perspektywie nawet kilku lat, jest wypadek spowodowany przez Dariusza K. Były mąż Edyty Górniak potrącił śmiertelnie kobietę, będąc w dodatku pod wpływem narkotyków. W szczególnie niezręcznej sytuacji została postawiona właśnie wokalistka, ale udało jej się zachować z klasą. Przypomnijmy: Edyta Górniak szybko zareagowała na wieści o wypadku Dariusza K. Jest oficjalny komentarz

Sprawa poruszyła też inne postacie z show-biznesu. Postawę Dariusza K. mocno skrytykowała m.in. Karolina Korwin Piotrowska, a teraz w podobnym tonie wypowiedział się Filip Chajzer. Reporter na swoim Facebooku zamieścił krótki, acz bardzo dobitny wpis, w którym nawiązuje do markowych butów podejrzanego.
 

Pozostaje nadzieja, że pan celeb w trampkach od Dolcze Srolcze znajdzie nowych przyjaciół, którzy dogłebnie pomogą mu przeanalizować pewne sprawy - mogliśmy przeczytać na profilu Filipa.


Tak dosadne ujęcie sprawy nie spodobało się wielu fanom dziennikarza, rozwinął więc swoją myśl i ubrał w nieco bardziej eleganckie słowa.


Mam zatem nadzieję, że Pan celebryta Dariusz, który po przyjęciu twardego narkotyku zabił na pasach niewinną kobietę przechodzącą na swoim zielonym świetle, znajdzie teraz odpowiednią grupę wsparcia. Grupa działanie mogłaby zacząć np. od sondy. Może dzięki niej zrozumie jak wielki błąd popełnił. Błąd, którego dzisiaj już nie pamięta... ciekawe - zastanawiał się głośno Chajzer.


Okazuje się też, że Chajzer był na miejscu zdarzenia zaledwie kilka minut po wypadku. Jak twierdzi, Dariusz K. nie wyglądał na specjalnie przejętego całą sytuacją.


Byłem tam na miejscu. Jechałem na rowerze KENem, kilka minut po wypadku. Nie wyglądał na przejętego. Raczej jakby miał to w dupie. Kumpel przekonywał mnie nawet, że ta kobieta na bank żyje skoro on taki wyluzowany. Ludzie mówili, że mógł jechać nawet 120km/h ale to ludzie. Mówić mogli wszystko - podkreśla Filip.


Poniżej cały post zamieszczony przez Chajzera. Zgadzacie się z nim?

Zobacz:

>>> Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie
>>> Krajewski pogrąża Darka K. Przywołuje mocny incydent z przeszłości

>>> Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie aresztowania Darka K. Nie ma dla niego litości

 

Może Cię również zainteresować:

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady