Krajewski komentuje wypadek Dariusza Krupy
ONS

Krajewski pogrąża Darka K. Przywołuje mocny incydent z przeszłości

Krajewski komentuje wypadek Dariusza Krupy
ONS

Nie milkną echa niedzielnego wypadku, w którym Dariusz K. ze skutkiem śmiertelnym potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Muzyk był wówczas pod wpływem kokainy, a podczas przesłuchania odmówił składania wyjaśnień. Jego postawa spotkała się ze sporym oburzeniem. Przypomnijmy: Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie aresztowania Darka K. Nie ma dla niego litości

Do grona oburzonych dołączył teraz Piotr Krajewski. Kontrowersyjny projektant wygłosił pod adresem byłego męża Edyty Górniak wiele ostrych słów, używając przy tym wulgaryzmów. Krajewski przywołuje też sytuację sprzed lat, podczas której miał on obronić muzyka przed atakiem osób trzecich. Jego zdaniem Darek K. zachowywał się wówczas skandalicznie, nie omieszkał też nie skomentować wątku z narkotykami.
 

Wiedziałem że tak to się skończy!prędzej czy później 4 albo 3 lata temu w Sopocie obroniłem mu dupsko! na Top trendach obili by mu ryja za gwiazdorstwo po pijaku!! . Ale tym razem powinni mu dojebać ! najwyższy wymiar kary!! w końcu zabił kobietę będąc na haju czyjąś żonę, matkę ,babcie, przyjaciółkę !Qurwa ile jeszcze ofiar wypadków przez takich POJEBANCÓW ! [pisownia oryginalna] - czytamy na Facebooku Krajewskiego.


Zgadzacie się z tak ostrym podsumowaniem?

Zobacz: Dariuszowi K. przedstawiono zarzuty w sądzie. Jego partnerka nie wytrzymała

Krajewski komentuje wypadek Dariusza Krupy

 

Krajewski komentuje wypadek Dariusza Krupy

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek

Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39