Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.
ONS
Newsy

Edyta Górniak szybko zareagowała na wieści o wypadku Dariusza K. Jest oficjalny komentarz

Gwiazda nie zwlekała z decyzją

Tą sprawą od poniedziałku żyje cała Polska - Dariusz K. potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę będąc pod wpływem narkotyków. Muzyk usłyszał już zarzuty i grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Konsekwentnie odmawia składania wyjaśnień, a sąd umieścił go w areszcie na najbliższe 3 miesiące. Przypomnijmy: Dariuszowi K. przedstawiono zarzuty w sądzie. Jego partnerka nie wytrzymała

Od momentu pojawienia się pierwszych informacji o tragedii, we wszystkich publikacjach przewijało się nazwisko Edyty Górniak - wszak sprawa dotyczy jej byłego męża. Stosunki pary od dawna były napięte, zastanawiano się więc, czy gwiazda zabierze głos w tej sprawie. Edyta w końcu przemówiła, ale za pośrednictwem swojej asystentki, która wystosowała oficjalny komentarz na prośbę "Super Expressu".
 

Edyta na wieść o tym, że Darek spowodował wypadek, od razu pojechała do Allana na Mazury, gdzie przebywa z dziadkiem. Pojechała go wspierać i być z nim. Na razie będzie tam przez jakiś czas - komentuje Anna Alexandrowicz.


Tabloid spekuluje, że wokalistka nie zwlekała z przekazaniem tragicznej wiadomości synowi, chcąc uniknąć tego, by dowiedział się od osób trzecich.
 

Edyta postanowiła, że powie synkowi prawdę o wypadku ojca. Nie chciała, aby potem chłopiec przeczytał coś w internecie lub usłyszał od kolegów - czytamy w "Super Expressie".


Informatorzy gazety dodają, że ostatnie wydarzenia ociepliły stosunki między Górniak, a rodzicami jej byłego męża.

Zobacz: Dramat ukochanej Darka K. Pod sąd przyjechało pogotowie

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek

 

Edyta Górniak, Dariusz K.rozwiedli się
Eastnews
Newsy
Edyta Górniak o konflikcie z byłymi teściami: "To już 7 lat kary za to, że się rozwiodłam. Taka jest cena za wolność"
Edyta Górniak o konflikcie z byłymi teściami: "To już 7 lat kary za to, że się rozwiodłam. Taka jest cena za wolność"

Edyta Górniak skomentowała swój konflikt z rodzicami Dariusza K., którzy walczą z piosenkarką w sądzie o prawo do kontaktów z Allanem. Sąd zobowiązał ostatnio artystkę do organizowania spotkań chłopca z dziadkami dwa razy w miesiącu. Super Express donosił wówczas, że Edyta Górniak zapłaci 800 złotych grzywny za każdorazowe utrudnianie kontaktów swojego syna z rodzicami Dariusza K.  Reprezentujący Edytę Górniak radca prawny w magazynie "Party" przyznał jednak, że sprawa wciąż się toczy, a sąd nie wydał jeszcze prawomocnego wyroku. Gwiazda w rozmowie z Dzień Dobry TVN sugeruje, że zachowanie byłych teściów to kara za jej rozstanie z mężem. Trochę się przyzwyczailiśmy chyba, bo to już jest w sumie 7 lat kary za to, że się rozwiodłam. Oni uprzedzali, że tak będzie, więc ja jakby jestem przygotowana na te ataki. Oni zmieniają czasami taktykę, ale pozostają w tej samej negatywnej intencji. Taka widocznie jest cena za wolność po prostu  - powiedziała Edyta Górniak. Niestety, konflikt pomiędzy Edytą Górniak a byłymi teściami zaostrzył się, kiedy artystka zdecydowała się na przeprowadzkę do Krakowa. Rodzice Dariusza K. oskarżyli wówczas gwiazdę o utrudnianie kontaktów z wnukiem. Ludzie chcą przyznać sobie prawo do decydowania, gdzie ma mieszkać mama ze swoim synem. W jakimś stopniu na szczęście prawo nas chroni. To by było śmieszne, gdyby matka nie mogła decydować, gdzie chce mieszkać ze swoim dzieckiem. Wygląda więc na to, że konflikt pomiędzy Edytą Górniak , a rodzicami Dariusza K. wciąż się zaostrza.   Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"   Edyta Górniak skomentowała konflikt z rodzicami Dariusza K. Rodzice byłego męża gwiazdy walczą o prawo do kontaktów z wnukiem.

Komornik zajął konto Edyty Górniak
ONS
Newsy
Komornik zajął konto Górniak przez długi u byłego chłopaka Dody. Jest komentarz tancerza
Sensacyjne doniesienia tabloidu

Konflikt Edyty Górniak i byłego chłopaka Dody , Błażeja Szychowskiego , ciągnie się już od kilku lat. Chodzi o występ tancerza w jej teledysku "Teraz tu" oraz na czerwcowym koncercie Radia Zet w 2011 roku, za które nie otrzymał ponoć umownego wynagrodzenia. Przypomnijmy: Szychowski idzie na wojnę z Górniak! Dziś afera znów wraca na języki, wszystko za sprawą sensacyjnych doniesień "Super Expressu", który dowiedział się, że konto artystki zajął komornik. Edyta ponoć nie zapłaciła 20 tysięcy złotych Błażejowi za wykonaną pracę. Choreograf postanowił oddać sprawę do sądu. Długi trzeba płacić! - mówi zdenerwowany Szychowski z rozmowie z tabloidem Głos w sprawie zabrał również mecenas byłego chłopaka Dody, który dokładnie wyjaśnił kulisy konfliktu z Edytą: Opracował choreografię do występu pozwanej na festiwalu Radia Zet, który odbył się w czerwcu 2011 roku, przygotował i wynajął tancerzy, a występ się odbył. Umowa została zawarta w formie korespondencji e-meilowej. Pan Błażej przedstawił wycenę i ta wycena została zaakceptowana . - tłumaczy Tobiasz Szychowski Sprawa trafiła do sądu już w 2013 roku - wyrok się uprawomocnił, a konto Górniak zajął komornik: Egzekucja komornicza przez pierwszy czas przebiegała opornie. Okazywało się, że albo p. Górniak nie ma nigdzie konta, albo te konta są puste . W końcu na jedno z zajętych kont wpłynęła kwota i wówczas komornik zabezpieczył pieniądze. - tłumaczy adwokat Edyta podobno się nie poddaje - udowodniła, że korespondencja przychodziła na niewłaściwy adres, a sprawę trzeba powtórzyć: W grudniu ubiegłego roku, po tym jak została wszczęta egzekucja komornicza, pani Edyta Górniak złożyła wniosek o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty i sąd ten wniosek uwzględnił - mówi prawnik...

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews
Newsy
Sąd uznał, że Jarosław Bieniuk jest winny! Były piłkarz usłyszał wyrok w głośnej sprawie! 
Sąd uznał, że Jarosław Bieniuk jest winny! Były piłkarz usłyszał wyrok w głośnej sprawie! 

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w głośnej sprawie! Jak informuje "Super Express" dziś, w piątek 26 czerwca, w sopockim sądzie odbyła się sprawa podczas której Jarosław Bieniuk odpowiadał na na zarzut udzielania narkotyków dwóm osobom. Chodzi o głośną sytuację sprzed ponad roku, kiedy znajoma byłego piłkarza oskarżała go o gwałt. Prokuratura nie postawiła wówczas Bieniukowi zarzutu gwałtu, na który nie znaleziono dowodów, a jedynie zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Dziś sąd wydał wyrok w tej sprawie! Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok Według doniesień "Super Expressu" Jarosław Bieniuk w sądzie pojawił się w towarzystwie swoich adwokatów, a na sali rozpraw zabrakło Sylwii Sz. - kobiety, która oskarżała byłego piłkarza o brutalny gwałt. Jaki wyrok usłyszał Jarosław Bieniuk? Według sądu sportowiec jest winny, ale postępowanie zostaje umorzone na rok.  Sąd uznał oskarżonego za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy osobom Sylwii Sz. i Katarzynie N. Warunkowo umarza postępowanie na jeden rok. Wina i społeczna szkodliwość czynu nie są znaczne. Oskarżony ma pokryć też koszta sądowe oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny- mówiła sędzia Małgorzata Przybylska-Lewandowska.  Jak wyrok sądu skomentował adwokat Jarosława Bieniuka?  Jarosław Bieniuk nigdy nie przyznał się do winy. W naszej ocenie sprawa została umorzona i to chcemy podkreślić. W tym momencie mój klient nie jest osobą karaną- w rozmowie z "Super Expressem" powiedział mecenas Marcin Puszyński. Sam Jarosław Bieniuk do tej pory nie skomentował wyroku, który zapadł  dziś w Sądzie Rejonowym w Sopocie.  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner