Roxie Węgiel ma za sobą naprawdę intensywny czas. Treningi do "Tańca z gwiazdami" pochłaniały ją każdego dnia na wiele godzin, jednak w końcu może trochę odpocząć. Jak wiadomo, w te wakacje ma odbyć się ślub jej i Kevina, na którego przygotowania przez ostatnie miesiące nie miała zapewne zbyt wiele czasu. Czy teraz się to zmieniło?

Reklama

Wymowna reakcja Roxie Węgiel na pytanie o przygotowania do wesela

Chociaż wydawać by się mogło, że 14. edycja "Tańca z gwiazdami" dopiero co się rozpoczęła, oficjalnie mamy już ją za sobą. Roksanie Węgiel udało się dotrzeć do samego finału, o czym wielu widzów od początku było przekonanych. Zajście tak daleko nie tylko zwiększało jej szansę na wygraną, ale przede wszystkim niezmiennie pochłaniało jej czas. Treningi odbywały się każdego dnia i trwały po wiele godzin!

Przy okazji naszej ostatniej rozmowy z Roxie zapytaliśmy ją więc, czy po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami" w końcu ma możliwość odpocząć. Okazuje się, że nic bardziej mylnego! Mimo iż ostatnio udała się z ukochanym do Pragi, po zaledwie kilku dniach relaksu musiała wrócić do pracy.

Teraz faktycznie miałam wolne kilka dni i bardzo były mi potrzebne. (...) Ale teraz zaczynam kolejny maraton pracy, co mnie bardzo cieszy, bo jest to zupełnie inna praca, niż na planie ''Tańca z gwiazdami''. Jest to muzyka! W końcu wracam do swojej profesji

Mimo wszystko teraz Roxie ma więcej czasu dla samej siebie. Postanowiliśmy zapytać ją również, czy najbliższe miesiące zamierza poświęcić na przygotowania do wesela, które ma odbyć się już niebawem. 19-latka stara się wszelkie szczegóły zatrzymać w tajemnicy, dlatego i tym razem odpowiedziała dość wymijająco.

Zdecydowanie po programie mam więcej czasu dla bliskich. Po prostu na prywatne życie. Dlatego cieszymy się, że jest tego czasu po prostu więcej, że można gdzieś wyjść, coś zrobić

W temacie wesela Roxie wolała być oszczędna, natomiast o wiele więcej powiedziała nam komentując doniesienia o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej! Co z kolei udało nam się jeszcze dowiedzieć nt. jej czasu po programie? Obejrzyj wideo, żeby się dowiedzieć!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Chłopak Michała Kassina zrobił mu niemałą niespodziankę: "Tego się nie spodziewał"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Instagram@roxie_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama