Mallu z siódmej edycji "Hotelu Paradise", w rozmowie z naszą reporterką, otworzyła się na tematy bardzo prywatne. Zdradziła więcej szczegółów o trudnym dla niej czasie i wyjaśniła, kto tak naprawdę założył dla niej zbiórkę pieniędzy.

Reklama

"Hotel Paradise ": Mallu o problemach finansowych

W siódmej edycji "Hotelu Paradise" widzowie poznali Mallu, która szybko zyskała sympatię sporej części odbiorców. Wielu kibicowało jej w relacji z Marvinem, ale niestety, po wielkim finale okazało się, że jednak nie są razem. Internauci zaczęli nawet dociekać, że Mallu związała się z innym uczestnikiem.

Równocześnie co plotki o jej związku, pojawiały się dyskusje na temat problemów finansowych. Niektórzy nie mają nawet pojęcia, że gdy jakiś czas temu Mallu zachorowała, wpadła w okropne kłopoty. W tym samym czasie zaczęły chorować jej zwierzaki, co spowodowało, że zaczęło brakować pieniędzy. Uczestniczka "Hotelu Paradise", z uwagi na swój stan zdrowia, początkowo nie była w stanie zarobić na leczenie własne i zwierzaków.

Niespodziewanie w sieci pojawiła się zbiórka pieniędzy dla Mallu, ale okazało się, że to nie ona zapoczątkowała całą akcję. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła szczegóły.

Nie spodziewałam się, że trafię do szpitala, będę walczyć z gorączką, że zachoruje. (...) Nagle nie masz sił wstać i iść do toalety, więc tym bardziej nie masz sił pojechać na sesję (zdjęciową - przyp. red.). Potem nie pójdziesz do pracy, tak jak ja podjęłam pracę w sushi, bo nie możesz zarazić innych. (...) Nagle tracisz wszystkie źródła dochodu. (...) Zbiórka została założona nie przeze mnie, tylko przez jedną panią, z którą mam bardzo dobry kontakt

Dalej w rozmowie z naszą reporterką Mallu przyznała, że gdy w sieci pojawiła się informacja o zbiórce, musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarza. Chociaż kwotę szybko udało się zebrać, do tej pory nie wydała z niej ani złotówki. Zdradziła jednak, na co chce przeznaczyć te pieniądze.

Obejrzyj wideo, żeby się przekonać, co powiedziała nam Mallu z "Hotelu Paradise".

Reklama

Zobacz także: Mallu jest z innym uczestnikiem "Hotelu Paradise"? Tego fani się nie spodziewali

Mallu z "Hotelu Paradise"
Mallu z "Hotelu Paradise" kadr "Hotel Paradise" Player
Reklama
Reklama
Reklama