Klaudia El Dursi kończy urządzać nowe mieszkanie, które jest bardzo nowoczesne i dominują w niej beże i delikatne odcienie szarości oraz biel. Każdy element tego wnętrza był perfekcyjnie dopracowany. Zobaczcie, co Klaudia El Dursi powiedziała dla Party.pl na temat urządzania domu i budżetu.

Reklama

Klaudia El Dursi o kosztach nowego mieszkania

Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Party.pl Angeliką Bielską opowiedziała o swoim nowym domu i kosztach urządzenia. Okazuje się, że założony budżet miał niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jakie były realne kwoty? Możecie być zaskoczeni!

Chcieliśmy kiedyś to podliczyć, ale stwierdziłam, że chyba nie ma sensu się denerwować. Budżet wiadomo, że został przekroczony, być może parę razy, ale też trochę z naszej winy, bo nie wzięliśmy od początku projektanta, który by to nadzorował, więc było popełniane dużo błędów: poprawki, coś, co zostało wybudowane, a ja nagle zmieniłam zdanie i trzeba było to burzyć.

Gwiazda "Hotelu Paradise", która prowadzi program od pierwszej edycji, nie ukrywa, że najcięższy czas ma już za sobą i świetnie jej się mieszka w nowym domu.

Mam teraz poczucie, że jestem bogatsza o tyle doświadczeń, że śmiało, jak nie wyjdzie mi w tym co robię, to śmiało mogę być inspektorem budowlanym. (...) Absolutnie nic mnie w tej dziedzinie nie zaskoczy.
dodała żartobliwie Klaudia El Dursi

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Klaudią El Dursi. Co jeszcze powiedziała na temat kosztów urządzania nowego mieszkania?

Reklama

Zobacz także: Klaudia El Dursi zaniepokoiła fanów: "Strasznie schudłaś, niepokojący widok"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama