Podobno do trzech razy sztuka. Tak było w przypadku Karola Strasburgera, który stanął trzy razy na ślubnym kobiercu z młodszą o 37 lat Małgorzatą Weremczuk. Para udowodniła, że wiek nie gra żadnej roli w związku i dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. W rozmowie z Party.pl aktor opowiedział więcej o relacji ze swoją młodszą żoną.

Reklama

Żona Karola Strasburger jest młodsza od niego o 37 lat. Nie jest to jednak dla nich problem

W 2019 roku Karol Strasburger stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Jego wybranką była o 37 lat młodsza Małgorzata Weremczuk. Owocem ich miłości jest 4-letnia dziś Laura, która jest oczkiem w głowie rodziców. Spora różnica wieku między nimi może być dla wielu przerażająca, ale aktor zapewnia, że w związku nie wiek jest ważny, a podobne wartości. W rozmowie z Party.pl 76-latek otworzył się na temat relacji z młodszą żoną.

To nie o lata chodzi. Tu chodzi o to, co mamy w głowie. (...) W momencie, kiedy zobaczyłem, że my w jakimś sensie nadajemy na podobnych falach, że to nie jest dziewczyna, która mnie wyciągnie do klubu (...) Chodzi o to, żebyśmy mieli podobne wartości
— powiedział Karol Strasburger.

Zachęcamy do obejrzenia naszego materiału wideo, z którego dowiecie się więcej o związku Karola Strasburgera i dlaczego duża różnica nie jest dla nich żadną przeszkodą do budowania stałej relacji.

Reklama

Zobacz także: Karol Strasburger zdradził nam swój sekret witalności i "wiecznej młodości"

Karol Strasburger z żoną
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama