Joanna Koroniewska zagrała w najnowszym filmie "Dziewczyna Influencera", którego premiera odbyła się w kinach 2 lutego. Podczas wywiadu z naszym reporterem aktorka opowiedziała szczerze o tym, kto i dlaczego powinien zobaczyć ten film.

Reklama

Joanna Koroniewska otwarcie o filmie "Dziewczyna Influencera"

W wywiadzie dla Party.pl Joanna Koroniewska zaprosiła wszystkich rodziców nastolatków do obejrzenia filmu "Dziewczyna Influencera". Jak sama wspomina: "gro rodziców się wystraszy tego filmu", ale niepotrzebne, ponieważ w produkcji nie zobaczymy brutalnych scen. Film będą mogli zobaczyć widzowie już od 16. roku życia.

Koroniewska zaznaczyła również, że najnowszy film z jej udziałem ukazuje prawdziwe oblicze bycia influencerem. Aktorka nie ukrywa, że jest przerażona jednym faktem.

Zmierzamy w kierunku nieciekawym (...) jakie to wszystko jest wulgarne. ja jestem przerażona co się dzieje w tym świecie (...) i dla młodych ludzi to nie jest już patologiczne
- wyjawiła Koroniewska.

Aktorka poruszyła również kwestie świadomości rodziców. Jej zdaniem warto pójść na ten film, chociażby po to, aby być świadomym rodzicem i wiedzieć co i kogo oglądają w sieci nastolatkowie. Zaznaczyła również, że film niesie za sobą ważne przekazy.

Zobaczcie, co jeszcze na temat filmu wyjawiła nam Joanna Koroniewska. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska uczy córkę ważnej rzeczy: „Dzięki pokazówom zaczęła mnie rozumieć”

Joanna Koroniewska w premierze filmu Dziewczyna influencera
VIPPHOTO East News
Reklama
Reklama
Reklama