Joanna Koroniewska jest jedną z gwiazd, które oprócz swojej kariery aktorskiej mocno skupiają się też na mediach społecznościowych. Aktorka na swoim koncie zgromadziła już całkiem sporą społeczność i choć często musi mierzyć się z hejtem, to nie odpuszcza i zawsze zaskakuje celnymi ripostami wymierzonymi w hejterów. Teraz Joanna Koroniewska w wywiadzie dla Party.pl opowiedziała o działalności w sieci i nie ukrywa, że miałaby większe zasięgi, ale nie chce przekroczyć granicy...

Reklama

Joanna Koroniewska o swojej działalności w internecie

Joanna Koroniewska w rozmowie z reporterem Party.pl poruszyła temat działalności w sieci. Jak wiadomo, niektóre gwiazdy uczyniły z Instagrama jedno z głównych źródeł dochodu, o czym wprost mówiła Agnieszka Kaczorowska czy Klaudia Halejcio, a teraz Joanna Koroniewska podsumowuje ten temat i zdradza, ile swojego życia prywatnego musi poświęcić, aby działać w sieci:

Nie muszę za dużo. Ja się śmieje, że do toalety nie chodzę z telefonem, mało tego często jestem w innym kraju niż to pokazuje. Ja wiem, że miałabym jeszcze większe zasięgi, jeszcze więcej reklam, gdybym pokazywała 24 godziny z mojego życia. Wiele rzeczy o mnie nie wiecie, drodzy Państwo. Bardzo się z tego cieszę, dlatego, że jednej strony zachowuje bardzo dużą prywatność, a z drugiej rzeczy kogoś interesuje. Czego chcieć więcej? Dla mnie to jest wystarczająco!
powiedziała Joanna Koroniewska

Mimo to, że aktorka w dużej mierze zachowuje życie prywatne dla siebie, to musi mierzyć się z oskarżeniami, że sprzedaje swoją prywatność. Jak na to reaguje?

Śmieję się najbardziej, jak słyszę, że ja z Dowborem sprzedajemy swoją prywatność. To mnie do rozpuku rozbawia, bo naprawdę drodzy Państwo mało o nas wiecie.
dodała aktorka.

Co jeszcze powiedziała Joanna Koroniewska? Aktorka i jej mąż w czasie pandemii stworzyli własny program internetowy "Domówka u Dowborów", który cieszył się ogromną popularnością. A jak obecnie Joanna Koroniewska dobiera współpracę?

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska komentuje debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie": „Takie kobiety to jest podstawa”

Zobacz także
Joanna Koroniewska zdradziła rozmiar swojej stopy
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram@joannakoroniewska
Reklama
Reklama
Reklama