Od kiedy to Szymon Hołownia został marszałkiem Sejmu, "Sejmflix", czyli kanał Sejmu na YouTubie, bije rekordy oglądalności. W ostatnich tygodniach kanał zebrał setki tysięcy nowych subskrybentów, a transmisje obrad Sejmu są oglądane przez miliony internautów. "Sejmflix" jest chętnie oglądany również przez młodzież, co dotychczas raczej się nie zdarzało. Wiele w tym zasługi właśnie marszałka Hołowni, który idzie z duchem czasu.

Reklama

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Blanką Lipińską, która przed naszą kamerą nie ukrywała, że jest pod wrażeniem tego, co już w pierwszych tygodniach pracy udało się osiągnąć Szymonowi Hołowni.

Blanka Lipińska szczerze o Szymonu Hołowni

Obrady Sejmu stały się obecnie tak popularne, że są oglądane nie tylko w internecie, ale nawet w salach kinowych! Jeszcze kilka miesięcy temu chyba nikt by się tego nie spodziewał, a dzisiaj o tym fenomenie piszą nawet zagraniczne media. Wiele w tym zasługi właśnie marszałka Szymona Hołowni. Tak ostatnio przed naszą kamerą oceniła jego działania Blanka Lipińska.

Marszałek Hołownia miał świetny pomysł i swoim pomysłem trafił do mainstreamu. (...) Żyjemy w XXI wieku, nasze życie jest w internecie, nasze życie jest w social mediach - jak Ciebie tam nie ma, to nie istniejesz. (...) Świat nie stanął w miejscu i marszałek Hołownia to rozumie. On się do tego dostosowuje i on idzie z duchem czasu. Jest to fenomenalny człowiek i bardzo mu kibicuję. Wszystko, co robi na razie, robi mistrzowsko
- mówi zachwycona Blanka Lipińska

Co jeszcze na ten temat powiedziała nam Blanka Lipińska? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Blanka Lipińska nie obchodzi świąt. "Pielęgnujmy jednak wiarę w Mikołaja"

Zobacz także
Marszałek Sejmu Szymon Hołownia
N/z: Szymon Holownia JACEK DOMINSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama