Mali Giganci

Polub stronę
Mali Giganci

opis

  • Tytuł oryginału:
    Pequeños Gigantes
Mali Giganci - talent show telewizji TVN oparte na formacie meksykańskiego programu "Pequeños Gigantes". W programie występują dzieci w wieku od 4 do 12 lat, z których tworzone jest sześć drużyn, w których znajdują się wokalista, tancerz i uczestnik w wieku od 4 do 7 lat. Drużyny otrzymują swoje nazwy oraz opiekuna. Uczestnicy programu występują w kolejnych odcinkach i są oceniani przez jurorów. Drużyna, która uzbiera najmniej punktów odpada z programu. Do finałowego odcinka dostają się dwie drużyny z największą ilością zdobytych punktów. Oprócz zwycięstwa drużynowego wybierany jest także najlepszy gigant indywidualnie w każdej kategorii (śpiew, taniec, talent). Wyboru dokonuje jury na podstawie występów w ostatnim, specjalnym odcinku programu.
Prowadzącym program jest Filip Chajzer.

Mali Giganci sezon 3

W trzecim sezonie programu "Mali Giganci" zmienił się skład jury. Katarzynę Bujakiewicz na fotelu jurora zastąpiła Sonia Bohosiewicz. Pozostałymi jurorami są Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. W programie emitowanym na wiosnę 2017 roku trenerami będą Roma Gąsiorowska, Paulina Krupińska, Jarosław Bieniuk, Rafał Brzozowski, Omenaa Mensah i Agustin Egurrola.

Mali Giganci sezon 1 i 2

W jury pierwszych sezonów "Małych Gigantów" zasiadali Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz. W sezonie pierwszym rywalizowały ze sobą drużyny Piotra Rubika, Anety Todorczuk-Perchuć, Czesława Mozila, Natalii Lesz, Urszuli Chincz i Oliviera Janiaka. Zwyciężyła drużyna Piotra Rubika w składzie: Adam Dróżdż, Nina Nowakowska, Olivia Wieczorek, Kinga Wieczorek oraz Stanisław Neel Borek. Na miano najlepszego giganta zasłużyli: Alicja Rega, Angele Villanueva Jara i Małgorzata Mundzik. Opiekunami w drugiej edycji programu byli Jakub Wesołowski, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska, Magdalena Mołek, Grzegorz Hyży i Sonia Bohosiewicz. Zwyciężyła drużyna Anny Dereszowskiej w składzie: Zofia Denysiuk, Michał Woiński, Dominika Ptak, Helena Juszkiewicz. Najlepszymi gigantami zostali: Monika Urbanowicz, Laura Hekselman i Szymon Rencławowicz oraz Natalia Drygała.