Krzysztof Ibisz
ONS
TV-Show

Krzysztof Ibisz nie poprowadzi "Tańca z Gwiazdami"?! Zwiastun show sugeruje zupełnie nową rolę gwiazdora

Sensacja większa niż udział Popka w show?

Polsat udostępnił dwa nowe zwiastuny najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Spoty reklamowe ósmej edycji prezentują wszystkich uczestników nowej serii tanecznego show. Jeden - przedstawia sylwetki kobiet. A drugi - mężczyzn. I tu pojawia się spore zaskoczenie. Wśród uczestników "Tańca z Gwiazdami" pojawia się dotychczasowy prowadzący show, Krzysztof Ibisz! Czy to oznacza, że programowy partner Pauliny Sykut tym razem nie wystąpi w roli gospodarza?

 

Zobacz też: Nikt nie chciał tańczyć z Popkiem? Raper odpowiada i grozi Janji Lesar? "Jeśli nie nauczysz mnie tańczyć..."

 

Kto wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Ibisz zdradza: "Część osób jest bardzo, bardzo znana!"

Krzysztof Ibisz zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

W zwiastunie "Tańca z Gwiazdami, prezentującym uczestniczki tanecznego programu, pojawiają się: Beata Tadla, Renata Kaczoruk, Martyna Kupczyk, Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Dziurska, Littlemonster96. W spocie z mężczyznami widzimy z kolei: Jarosława Kreta, Antka Smykiewicza, Krzysztofa Gojdzia, Dariusza Wieteskę, Popka oraz.... Krzysztofa Ibisza! Prezenter skomentował całą sprawę, potwierdzając, że owszem planuje pojawić się na parkiecie.

- Na ten moment planuję zatańczyć - powiedział Ibisz w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Pytanie, czy... tylko zatańczyć. ;) Fani zwrócili uwagę, że Beata Tadla, prezentując uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" użyła słów: "W programie zatańczą". W "kobiecym" spocie nie pojawia się Paulina Sykut, prowadząca show. Z kolei Jarosław Kret, który przedstawiał uczestników, powiedział: "W programie wystąpią", zapowiadając m.in. udział Krzysztofa Ibisza.

 

"Taniec z Gwiazdami 8" - lista par

 

W ósmej edycji tanecznego show Polsatu zobaczymy następujące pary:

 

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski 

Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov

Jarosław Kret i Lenka Klimentowa

Beata Tadla i Jan Kliment

Antoni Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska

 Littlemooonster96 i Rafał Maserak

Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa

 Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic

Popek i Janja Lesar

 Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh

 

Krzysztof Ibisz i.... Odpowiedź na to pytanie poznamy już 2 marca! ;)

 

Polecamy: Czy Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz Niny Terentiew!

 

Tego nikt się nie spodziewał! Krzysztof Ibisz zamiast prowadzić "Taniec z gwiazdami", zatańczy na parkiecie?!

Krzysztof Ibisz z wąsem podczas finału TzG
East News

Najnowszy spot tanecznego show sugeruje nową rolę prezentera. 

Kto będzie partnerował Paulinie Sykut w prowadzeniu show? 

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w finale Tańca z Gwiazdami
East News

Edyta Herbuś
Instagram
TV-Show
Edyta Herbuś wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! "Dzwoni produkcja tego programu...". Nigdy nie zgadniecie, co powiedziała!
Edyta Herbuś wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! "Dzwoni produkcja tego programu...". Nigdy nie zgadniecie, co powiedziała!
Taniec z gwiazdami
ONS.pl
TV-Show
Wielkie zaskoczenie w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Kret najgorszy! Jak wypadł Popek? Kto odpadł? RELACJA!
Wielkie zaskoczenie w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Kret najgorszy! Jak wypadł Popek? Kto odpadł? RELACJA!

  Ruszyła nowa 8. edycja "Tańca z Gwiazdami" ! W pierwszy odcinku 2 marca o 20:05 do starcia o Kryształową Kulę stanęło 11 par:  Beata Tadla i Jan Kliment, Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański, Littlemooonster96 i Rafał Maserak, Martyna Kupczyk i Żora Korolyov, Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski, Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic, Antoni Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlowa, Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh, Popek i Janja Lesar oraz  Jarosław Kret i Lenka Klimentowa. Kto jako pierwszy odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?    "Taniec z Gwiazdami 8" - jury i prowadzący   Gospodarzami "Tańca z Gwiazdami" po raz kolejny zostali Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. Zmiana nastąpiła w składzie jury. Zamiast Beaty Tyszkiewicz, która odeszła z programu z powodu problemów zdrowotnych, w show Polsatu pojawiła się nowa postać - tancerka Ola Jordan.   Zobacz też:  Popek nie zna Kaczoruk? Gdy zapytaliśmy o Renatę, był zdziwiony! Ostro odpowiedział też Oświecińskiemu!   Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami 8" - relacja na żywo21   22:13 - Dziś nikt nie odpada z programu! Wszystkie pary zobaczymy już za tydzień, wtedy pożegnamy się z dwiema najsłabszymi parami.   22:13 - Najwięcej głosów jurorów i publiczności zdobyli... Popek i Janja Lesar. Dwie najsłabsze pary to Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentowa.    22:00 - Za nami występy wszystkich par! Kto wypadł najlepiej?   21:59 - Popek poradził sobie z walcem według jury?  - Paweł, zdziwiłam się. Nie spodziewałam się, naprawdę. Byłeś dżentelmenem. Twoja córka będzie dumna - Michał Malitowski. - Jesteś dla mnie największym zaskoczeniem. Potraktowałeś to bardzo poważnie. Zatańczyłeś walc angielski, klasykę tańca. Zatańczyłeś jak Pan...

Jak kiedyś wyglądał Popek?
Newsy
Popek wykonuje bardzo niebezpieczną figurę z Janją Lesar! To WIDEO mówi, czy naprawdę ma szansę wygrać
Popek wykonuje bardzo niebezpieczną figurę z Janją Lesar! To WIDEO mówi, czy naprawdę ma szansę wygrać

Popek i taniec? Czy to naprawdę może się udać? Chyba każdy fan "Tańca z gwiazdami" zadaje sobie to pytanie. Raper, zawodnik KSW i... tancerz?! Serio! Popek już teraz ostro trenuje przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami". Popek jako "muzyk" musi mieć przynajmniej minimalnie pojęcie o muzyce i musi choć trochę ją czuć. Na Instagramie "Tańca z gwiazdami" zostało opublikowane krótkie wideo z próby rapera z Janją Lesar. (Zobacz też:  Nikt nie chciał tańczyć z Popkiem? Raper odpowiada i grozi Janji Lesar? "Jeśli nie nauczysz mnie tańczyć..." )   Sprawdź:  Peja komentuje udział Popka w "Tańcu z Gwiazdami". Też myśli o udziale w tanecznym show?!   Jak Popek radzi sobie w roli tancerza? Oto próbka jego umiejętności:   Co powiecie o podnoszeniach wykonywanych przez @popek_oficjalnie? ☺ #tanieczgwiazdami @polsatofficial #polsat #ilovepolsat #repost #popek #rap #mma #Warszawa #Warsaw A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on Feb 16, 2018 at 8:45am PST   W tym krótkim fragmencie widać jak Popek wykonuje skomplikowaną figurę z Janją Lesar. Ten układ wydaje się naprawdę niebezpieczny, a raper... radzi sobie całkiem nieźle! Ciekawe tylko, że jego fizyczna siła idzie w parze z jego tanecznymi umiejętnościami. Myślicie, że ma szansę zajść daleko w "Tańcu z gwiazdami"? Nam w tym momencie trudno to ocenić - ale jedno jest pewno - z Popkiem w programie na pewno nie będzie nudno!   Zobacz także:  Znamy wszystkie pary ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami", a także nowego uczestnika! To aktor hitowego serialu TVP   Taniec z gwiazdami - kto zatańczy? Przypomnijmy, w tanecznym show znów zobaczymy, jak na parkiecie radzą sobie gwiazdy polskiego show-biznesu. Tym razem na liście uczestników "TzG" znaleźli się m.in. raper Popek, Beata Tadla, Jarosław Kret, Krzysztof Gojdź oraz Renata...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner